30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Viladům Slunné údolí

Vyprodáno
Ondráčkova, Líšeň, Brno

Detaily

 • ID:
  20987
 • Stav:
 • Developer:
  All Inclusive Valley s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Brno
 • Lokalita:
  Líšeň
 • Byty k nastěhování od:
  1Q/2019
 • Počet bytů celkem:
  9
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk

O projektu

O projektu: Developerský projekt společnosti All inclusive Valley, s. r. o. přináší možnost luxusního bydlení v klidné části Líšně, ve Viladomě Slunné údolí. Stavitel projekt pojal unikátně – mezi jednotlivými byty vznikají atria a vnitřní dvory (patia). Díky tomu budou mít noví majitelé nemovitostí zaručeno naprosté soukromí. Mimoto klade developer značný důraz na použití kvalitních materiálů a moderních technologií.

Vila komplex s mírně sešikmenými zelenými střechami je navíc velmi citlivě zasazen mezi původní řadovou zástavbu.

Viladům Slunné údolí nabízí 9 komfortních bytových jednotek o dispozicích 1+kk (2x), 2+kk (2x), 3+kk (3x) a dva byty 4+kk; jejich rozloha činí 20 – 112 m2. Byty jsou zatepleny, mají podlahové vytápění, okna jsou hliníková s termoizolačními trojskly a budu mít předokenní hliníkové žaluzie; podlahy jsou z masivního dřeva. Všude je nainstalován elektronický bezpečnostní systém. U sedmi bytů jsou terasy, u jednoho z nich dokonce tři. Rezidenti mají možnost přikoupit si parkovací místo.

Dokončení výstavby a nastěhování je developerem All inclusive Valley naplánováno na I. čtvrtletí roku 2019.

Lokalita: Viladům Slunné údolí je situován v ulici Ondráčkova 539/161, katastrální území Brno – Líšeň. Líšeň se nachází na východě Brna a lze ji rozdělit na dvě části – starou, která si uchovala svůj původní ráz, a novou, v níž dominuje moderní zástavba.

Bydlet zde, v Ondráčkově ulici, znamená, že budete žít obklopeni přírodou: louky, lesy, pole – vše velmi připomíná klidné venkovské bydlení, za zády s Mariánským údolím, které vám poskytne možnost turistiky nebo cyklistiky, naučné stezky, s dětmi si můžete užít bobovou dráhu, anebo navštivte zábavní park Eldorádo (dětské atrakce a minizoo); zajděte také k vodním nádržím Pod Hrádkem a U Kadlecova Mlýna, které jsou vhodné i ke koupání. Je tu i několik chráněných přírodních rezervací.

To vše budete mít pár minut od domu. A přitom do města je to jen „skok“ - autobusová zastávka Velatická, linka 55 se nalézá kousíček od domova – snad jen minutu chůze. Na zastávce Mifkova se doprava rozšíří o autobusové spoje 78 a 151 a tramvajovou linku č. 8. V pracovních dnech jsou intervaly autobusů 10 – 20 minut, tramvaje jezdí po 5 – 10 minutách. Přesné informace můžete získat v jízdních řádech linek 55, 151 a 8. V nočních hodinách využijte spoj N99.

Autem budete v centru, které je vzdáleno asi 10 kilometrů, během 10 až 12 minut. A školy? MŠ Šimáčkova (vzdálenosti od domu cca 1 km, cesta bude trvat kolem 17 minut pěšky nebo tři minuty autem); MŠ Holzova – tam půjdete či pojedete o 1 až 2 minuty déle. ZŠ Pohankova a ZŠ Holcova jsou asi o 200 metrů dál než uvedené mateřské školy. ZŠ Novolíšeňská – 9 minut MHD; MŠ, ZŠ a Gymnázium Akademia, Novolíšeňská – 10 minut MHD.

Na náměstí Karla IV. jsou hned tři nákupní střediska (dvě stanice autobusem) a do supermarketů Albert a Lidl dojedete autem za 5 – 7 minut. Se sportovními aktivitami a kulturou to bude zhruba stejné. Kdo Brno zná, ten ví. A kdo nezná, má jedinečnou možnost se se vším postupně seznamovat. Jak je vidět, dosažitelnost centra města a veškeré občanské vybavenosti bude snadná. A sem, do svého domova, klidu a zeleně, se můžete uchýlit před hektickým životem velkoměsta. Ani se vám nebude chtít tuto lokalitu opouštět a vydávat se za každodenními povinnostmi. Bude se zde dobře a zdravě žít vám i vašim dětem.

Více info: www.bytylisen.cz

Co si o projektu “Viladům Slunné údolí” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty