Developerský projekt Viladům Trnová

V prodeji
Trnová, Praha-západ, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Ortus Group
 • Městská část / kraj:
  Praha-západ
 • Lokalita:
  Trnová
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2022
 • Počet bytů celkem:
  3
 • Velikost jednotek:
  3-4+kk

O projektu

Pouhých 10 km jihozápadně od Prahy se realizuje projekt Viladům Trnová, který nabídne klidné bydleni ve třech nadstandardních bytech s vlastní zahradou.

Dispozice bytů je 3+kk a 4+kk, podlahová plocha podle typologie 122 až 128 m². Výměra zahrady je podle druhu bytové jednotky 100 až 130 m². Ke každému bytu patří garáž.

Pro stavbu domu byly použity prvotřídní materiály s vysokou akustickou a termickou izolací, které zajistí obyvatelům soukromí a optimální tepelnou pohodu. Dům splňuje požadavky energetické třídy A. Úsporné vytápění zajistí tepelné čerpadlo.

Dokončení výstavby je plánováno v prosinci 2022. Noví majitelé se mohou stěhovat koncem března následujícího roku.

Lokalita:

Viladům je situován v obci Trnová u Prahy. Jedná se o klidnou rezidenční lokalitu s výbornou dostupností do Prahy. V místě je k dispozici základní občanská vybavenost.

Na dálnici D4 lze dojet za pouhých 5 minut a cesta do Prahy na Smíchovské nádraží trvá 20 minut.

Spojení s Prahou zajišťuje i autobusová doprava. Autobusem lze dojet ze zastávky Trnová (330 m od domu) na Smíchovské nádraží za půl hodiny.

Bezprostřední okolí rezidence nabízí možnosti volnočasových aktivit jako je cyklistika a pěší turistika v malebné krajině blízko řeky Vltavy.

Lokalita

Trnová, Praha-západ, Středočeský kraj

Co si o projektu “Viladům Trnová” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty