04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Viladům Uhříněves

Vyprodáno
Bečovská, Uhříněves, Praha 10

Detaily

 • ID:
  15936
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Uhříněves
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2019 (vyprodáno)
 • Počet bytů celkem:
  17
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 2+kk

O projektu

O projektu: Krásné prostředí k bydlení se všemi vymoženostmi typickými pro městský život, ale zároveň také příjemným klidem a pohodou venkova představuje nový developerský projekt Viladům Uhříněves, který se staví v Bečovské ulici v Praze 10-Uhříněvsi. Ve třech patrech novostavby se zde nachází celkem 17 nových bytů postavených v kvalitním moderním standardu SMART. Jde o byty plošných dispozic 1+kk a 2+kk a výměry od 20 m2 do 39 m2, tedy spíše menší byty určené třeba pro singles nebo mladé páry. Byty v přízemí mají krásné vybudované předzahrádky a nové byty v posledním třetím patře se mohou pro změnu pyšnit velmi prostornými terasami o rozloze 50 m2. Kromě toho se před novostavbou nachází 6 venkovních stání, které se dají na vyžádání zakoupit. Dokončení projektu je naplánováno na 4Q/2019. Prodejcem je GARTAL.

Lokalita: Přestože je Uhříněves už součástí Prahy 10, stále si ponechává spíše příjemnou komorní atmosféru malého města a zůstává stranou pražského velkoměstského ruchu, což využívá nový developerský projekt Viladům Uhříněves, který se buduje v Bečovské ulici. Historie této městské části sahá do 13. století, nejvíce se ale rozvíjela v 19. století, tehdy zde vznikl například pivovar nebo cukrovar – velmi se zde rozvíjelo hlavně zemědělství. Dnes už ale nejedná o malou zapomenutou zemědělskou vesnici, ale příměstskou část Prahy nabízení veškerý komfort k bydlení a vynikající občanskou vybavenost.

Za 5 minut jízdy autem se dostanete do nákupního areálu v Čestlicích, kde se nachází velký hypermarket Albert. Kromě toho na ulici přátelství najdete také supermarket Norma vzdálený buď 10 minut pěšky, nebo minutu autem.

Hned dvě základní školy mají své sídlo poblíž, a sice ZŠ Vachkova a U Obory, k oběma se dostanete pěší chůzí za maximálně 8 minut. Pokud máte malé ratolesti, které ještě nejsou školou povinné, jistě vás bude zajímat, kde se nachází nejbližší mateřská škola. Najdete ji v ulici Za Nadýmačem, což je 18 minut pěšky, nebo také 4 minuty jízdy autem.

Zdravotní středisko se nachází na Novém náměstí v dojezdové vzdálenosti 3 minuty vozem. V blízkých ulicích narazíte na restaurace, kavárnu i cukrárnu. V Uhříněvsi se pravidelně konají farmářské trhy, působí zde místní divadlo U22, a to v ulici K Sokolovně, což je pouhé 4 minuty jízdy autem od bydliště. Nabízí poměrně široký repertoár divadelních her. Další porci vzdělávání můžete absolvovat v místním muzeu na Novém náměstí, které je od domu vzdálené 3 minuty autem.

Sportovní příležitosti nabízí v okolí například velký Aquapark v Čestlicích, který se nalézá v dojezdové vzdálenosti 5 minut autem. Dále zde najdete v ulici K Sokolovně, kde působí TJ Sokol Uhříněves a ve stejné ulici také Tenisové haly. Dojedete sem za 3 minuty. V ulici Za Nadýmačem sídlí hokejová aréna Hockey arena Nadýmač, v Podleské ulici narazíte na Skatepark, k obojímu vás čeká čtyřminutová jízda autem.

Příroda je opravdu jenom kousek od vás. Pokud zatoužíte po chvíli klidu a pokoje, pak se vydejte do Uhříněveské obory, kam se po svých dostanete za pouhých 6 minut. Jde o soubor lužních lesů, přírodní památka, kterou protéká Říčanský potok. Můžete tady podnikat delší túry a zcela si vyčistit hlavu a uklidnit nervy a stejně si zde můžete i zajezdit na kole. Samozřejmě sem můžete také zajet autem a zvládnete to za cca 1 minutu. Na oboru pak přímo navazuje další rozsáhlá zeleň, a to přírodní park Říčanka rozkládající se na ploše 497 ha. Leží podél říčky Říčanky v oblasti mezi Kolovraty a Běchovicemi. Do dnešních dnů si zachoval ráz klasické venkovské krajiny, v níž se střídají pole, lesy, louky a také rybníky.

K nejbližší autobusové zastávce, odkud odjíždí linky směrem do centra města i ven z Prahy, to budete mít 9 minut pěšky, protože přejít frekventovanou dopravní tepnu, ulici Přátelství. Tato ulice tvoří výpadovku ven z Prahy, pokračuje jako silnice s označením I/2 směrem na Říčany. V dojezdové vzdálenosti 5 minut je dálnice D1. Kromě toho za asi 15 minut dojedete vlakem na Hlavní nádraží. Jistě vás potěší, že železniční zastávka Praha- Uhříněves se nachází jenom 5 minut chůze od domu, toto spojení je tedy obzvlášť výhodné, pokud nechcete jezdit autem.

Více info: www.gartal.cz

Lokalita

Bečovská, Uhříněves, Praha 10

Co si o projektu “Viladům Uhříněves” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty