Developerský projekt Viladům Vršní

Vyprodáno
Vršní, Kobylisy, Praha 8

Detaily

O projektu

O projektu: V pražských Kobylisích vzniká, v místě bývalých vinic, mimo jiné také projekt s názvem Viladům Vršní. Novostavba ma celkem 6 podlažích nabídne 17 bytových jednotek, a to v dispozicích garsoniér, 2+kk, 3+kk a 4+kk. V přízemí pak vzniknou ještě dva nebytové prostory. Parkovací místa mají zajistit dvě podzemní garáže, přičemž k většině bytových jednotek bude možné si dokoupit 1–2 parkovací stání. Všechny byty budou mít sklep. Každý byt bude vybaven terasou, balkonem, lodžií nebo zimní terasou. Díky svému umístění slibuje viladům také panoramatický výhled na Vltavu. Dům bude vytápěn centrální plynovou kotelnou. Interiér má být moderní a elegantní, doplněné tropickým dřevem, keramickou dlažbou a vinylovými podlahami. Dnes už téměř samozřejmostí jsou také bezpečnostní vstupní dveře objektu. Dokončení projektu je naplánováno na poslední čtvrtinu roku 2020. Prodejem byla pověřena společnost Svoboda & Williams.

Lokalita: Viladům bude stát na pomezí ulic Vršní, Ke Stírce a Nad Šutkou. Pár metrů od domu se nachází tramvajová zastávka Hercovka a Ke Stírce nebo autobusová zastávka Kobylisy. Stanice metra Kobylisy je vzdálená zhruba 2 minuty chůze, dopravní dostupnost je tedy více než dostačující. Bezprostřední okolí nabízí koupaliště Stírka nebo Ládví, aqvapark Šutka, kulturní dům Ládví, Divadlo Karla Hackera a samozřejmě velké množství obchodů a supermarketů. Nachází se zde několik základních i středních škol. Milovníky procházek a přírodních i jiných památek tato lokalita obzvlášť potěší. Nedaleko jsou hned dva rozlehlé parky – Čimický a Ďáblický háj. Projít se můžete k břehům Vltavy, do parku Dlážděnka, podívat se na přírodní památky Jabloňka nebo Okrouhlík, zavítat k Proseckým skalám se slavným podzemím či k turisticky vyhledávané Libeňské vodárenské věži. Do centra se dostanete během několika minut jízdy metrem či tramvají. Motoristé zase uvítají snadný sjezd na Pražský okruh.

Lokalita

Vršní, Kobylisy, Praha 8

Co si o projektu “Viladům Vršní” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty