Vilapark Jesenice

Aktualizováno: 18 listopadu, 2010
Vilapark Jesenice
Adresa K Rybníku, Jesenice, Praha-západ
K nastěhování od vyprodáno
Počet jednotek 18
Velikost jednotek 6+1
Plocha (od - do) 205 - 216 m2
Developer Ocelot Developoment s.r.o.


O projektu:

obci Jesenice, která je vzdálená 5 kilometrů od Prahy, se nachází developerský projekt s názvem Vilapark Jesenice. Realizace projektu probíhala pod záštitou developerské společnosti JIMAST DEVELOPMENT s.r.o. Vilapark Jesenice vám nabízí luxusní rodinné bydlení. Projekt představuje svébytný soubor vil a v rámci jeho realizace bylo vystavěno 18 nových exkluzivních rodinných domů a vilek, které přináší kvalitní bydlení a soukromí uprostřed přírody. Vilapark Jesenice vám nabízí bydlení v luxusních a prostorných rodinných domech, které si můžete pořídit za velmi příznivou pořizovací cenu.

Domy:

Soubor vil Vilapark Jesenice vám dává na výběr z 18 dvoupodlažních vil. Novostavby jsou o dispozicích 6+1 a jejich užitná plocha se pohybuje od 205 m2 do 216 m2. K domům patří také přilehlá zahrada, která vám nabízí místo pro odpočinek a relaxaci, s rozlohou od 701 m2 do 791 m2. K objektům dále náleží garáž či terasa. Vily jsou řešeny velmi prakticky s ohledem na váš prostor. V přízemí se nacházejí obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, dále komora, pracovna a technická místnost, v neposlední řadě samozřejmě předsíň a toaleta. Pracovna a technická místnost mohou být do budoucna spojeny, nabízí tak možnost dalšího samostatného bydlení. V patře najdete 3 prostorné ložnice, které jsou u některých vil doplněny prosklenou lodžií, která poskytuje výhled do zahrady. Vily jsou funkčně vybaveny. Použity byly jen kvalitní a přírodní materiály. Prosklené plochy propojují interiéry se zahradou. Ceny vil se pohybují v rozmezí od 11 311 700 Kč do 12 629 600 Kč včetně DPH.

Lokalita:

Developerský projekt Vilapark Jesenice se nachází v obci Jesenice, která je vzdálená 5 kilometrů od okraje Prahy (lokalita Praha-západ) a 14 kilometrů od centra Prahy (Václavské náměstí). Soubor vilek je situován na okraji obce uprostřed zeleně. Dopravní dostupnost obce je na dobré úrovni, spojení s ostatními vesnicemi a Prahou vám umožňuje městská hromadná doprava. Při cestě z obce se také můžete napojit na dálniční obchvat R1. V lokalitě projektu se nachází veškerá občanská vybavenost. Najdete zde školku, školu, poštu a obchod. Vilapark je obklopen přírodou, která vás vybízí k aktivnímu odpočinku a poskytuje dostatek soukromí a klidu pro vás a pro vaši rodinu. V okolí můžete realizovat dlouhé procházky či projížďky na kole. Místem pro kvalitní odpočinek je blízký rybník, jehož břehy byly parkově upraveny.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (83 hlasů, průměr: 4,60 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky