30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Vilky Buštěhrad

Vyprodáno
Průchodní, Buštěhrad, Praha-západ

Detaily

 • ID:
  5799
 • Stav:
 • Developer:
  Doma je doma s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha-západ
 • Lokalita:
  Buštěhrad
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  61 - 143 m2
 • Počet bytů celkem:
  139
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 5+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Nepropásněte aktuálně čtvrtou etapu developerského projektu Vilky Buštěhrad, prostřednictvím něhož lze získat zajímavé a nízkoenergetické vily. V rámci celého projektu vznikne 139 architektonicky propracovaných staveb, které přináší dispoziční členění 3+kk až 5+kk.
Vybírat lze ze šesti typů bytového provedení, které se pyšní nízkými náklady na samotný provoz domácnosti. Řadové vilky mohou v té největší verzi nabízet vnitřní prostor až 143m2. Součástí každého objektu je dostatečně prostorná zahrada.
Unikátní bydlení, jehož předchozí etapy jsou nemilosrdně vyprodány nebo se právě doprodávají. Využijte proto možnosti, stát se součástí developerského projektu Vilky Buštěhrad a vsaďte na kvalitě uspořádané vnitřní prostory, výhodné ceny nemovitostí a příznivé podmínky financování.

Lokalita: Buštěhrad (lokalita Praha-západ) je městem vzdáleným pouhých 9km od Prahy, což nasvědčuje velice příjemné dopravní dostupnosti, která se při jízdě automobilem či veřejnou dopravou pohybuje kolem 20 minut. Město disponuje školami, mateřským centrem, lékařskou péčí, restauracemi, samoobsluhami a řadou sportovních zařízení (fotbalovým hřištěm nebo squashovým a badmintonovým centrem) . Z pohledu kultury, zábavy a odpočinku vám bude nabídnut Buštěhradský zámek nebo Přírodní park Ořešín, který je ztělesněním rozlehlé zelené plochy o velikosti 26.000m2. Kochat se můžete i příjemným výhledem na horu Říp. Město Buštěhrad leží navíc pouhé 2km od Kladna, kde lze velice rychle a bez obtíží čerpat další vymoženosti v podobě zimního stadionu nebo aquaparku.

Lokalita

Průchodní, Buštěhrad, Praha-západ

Co si o projektu “Vilky Buštěhrad” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty