Villa Atrium Bubeneč

Aktualizováno: 1 června, 2015
Villa Atrium Bubeneč
Adresa Na Marně, Bubeneč, Praha 6
K nastěhování od 4Q/2016 (vyprodáno)
Počet jednotek 10
Velikost jednotek 3+kk - 6+kk
Plocha (od - do) 87 - 256 m2
Developer CODECO, a.s.


O projektu:

Na jedné z nejprestižnějších adres na Praze 6, v městské části Bubeneč, vyrůstá na ulici Na Marně developerský projekt společnosti CODECO, a.s. Novostavba pod názvem Villa Atrium Bubeneč se bude prezentovat elegantní, nadčasovou architekturou. Ty společně s prestižní adresou řadí tento stavební počin do nejluxusnější kategorie současného bydlení. Novostavba se nachází na rohové parcele v místě bývalé zahrady. Developerský projekt se skládá ze dvou pětipodlažních viladomů, propojených proskleným atriem, schodištěm a výtahem. V novostavbě je plánováno pouze 10 nových bytů o dispozicích 3+kk - 6+kk. Prodejcem nových bytů je společnost Svoboda & Williams, která zahájila jejich prodej v dubnu 2014. Samotná stavba byla započata v únoru 2015 a její dokončení je plánováno na duben 2016.

Byty:

Villa Atrium Bubeneč nabídne luxusně vybavené apartmány v dispozičních řešeních od 3+kk do 6+kk, o rozloze 86 m2 až 256 m2. Ke každému bytu patří balkony, jedno až tři parkovací stání v podzemních garážích a sklep. Pro náročné jsou v nabídce byty s vlastní zahradou až 410 m2 nebo tzv. prosklené penthouse - byty s terasou o rozměrech až 110 m2 umístěné v nejvyšším ustupujícím podlaží. Veškeré vyjmenované doplňky jsou zahrnuty v kupní ceně každého bytu. Vybavení bytových jednotek bude zahrnovat klimatizaci, masivní dřevěné podlahy Bauwerk, dlažbu Porcelaingres, velkoformátová hliníková okna s izolačními trojskly, hliníkové předokenní žaluzie na elektrické ovládání, koupelnové zařizovací předměty Dornbracht, Hüppe či Laufen, podlahové vytápění, bezfalcové interiérové dveře, bezpečnostní vstupní dveře, videotelefon. K pohodlí a zejména soukromí obyvatel Villy Atrium Bubeneč přispívá, že většina apartmánů je navržena na jednom podlaží. V novostavbě je plánována i možnost recepce.

Lokalita:

Bubeneč na Praze 6 je nejenom prestižní adresou, ale také místem s plnou občanskou vybaveností a vynikající dopravní dostupností. Ulice Na Marně, na kteté se novostavba nachází, může nabídnout i dostatek zeleně. Klidnou atmosféru nabízí množství parků, jako je například blízká Královská obora Stromovka s jezdeckým areálem nebo Letenské sady. Občanskou vybavenost zde zastupují obchody, restaurace, základní školy, mateřské školky, sportovní areály, zdravotnická zařízení a nabídka kolem Vítězného náměstí se dále rozšiřuje. Vynikající lokalitu doplňuje výborné spojení do centra (stanice metra A, tramvaje a autobusy) a snadnou dopravní dostupnost na letiště Václava Havla či napojení na Pražský okruh. Centrum města je dostupné do 15-ti minut.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (97 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky