25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Villa Atrium Bubeneč

Vyprodáno
Na Marně, Bubeneč, Praha 6

Detaily

 • ID:
  9809
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Bubeneč
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  87 - 256 m2
 • Počet bytů celkem:
  10
 • Velikost jednotek:
  3+kk - 6+kk

O projektu

O projektu:Na jedné z nejprestižnějších adres na Praze 6, v městské části Bubeneč, vyrůstá na ulici Na Marně developerský projekt společnosti CODECO, a.s. Novostavba pod názvem Villa Atrium Bubeneč se bude prezentovat elegantní, nadčasovou architekturou. Ty společně s prestižní adresou řadí tento stavební počin do nejluxusnější kategorie současného bydlení. Novostavba se nachází na rohové parcele v místě bývalé zahrady. Developerský projekt se skládá ze dvou pětipodlažních viladomů, propojených proskleným atriem, schodištěm a výtahem. V novostavbě je plánováno pouze 10 nových bytů o dispozicích 3+kk - 6+kk. Prodejcem nových bytů je společnost Svoboda & Williams, která zahájila jejich prodej v dubnu 2014. Samotná stavba byla započata v únoru 2015 a její dokončení je plánováno na duben 2016.

Byty: Villa Atrium Bubeneč nabídne luxusně vybavené apartmány v dispozičních řešeních od 3+kk do 6+kk, o rozloze 86 m2 až 256 m2. Ke každému bytu patří balkony, jedno až tři parkovací stání v podzemních garážích a sklep. Pro náročné jsou v nabídce byty s vlastní zahradou až 410 m2 nebo tzv. prosklené penthouse - byty s terasou o rozměrech až 110 m2 umístěné v nejvyšším ustupujícím podlaží. Veškeré vyjmenované doplňky jsou zahrnuty v kupní ceně každého bytu. Vybavení bytových jednotek bude zahrnovat klimatizaci, masivní dřevěné podlahy Bauwerk, dlažbu Porcelaingres, velkoformátová hliníková okna s izolačními trojskly, hliníkové předokenní žaluzie na elektrické ovládání, koupelnové zařizovací předměty Dornbracht, Hüppe či Laufen, podlahové vytápění, bezfalcové interiérové dveře, bezpečnostní vstupní dveře, videotelefon. K pohodlí a zejména soukromí obyvatel Villy Atrium Bubeneč přispívá, že většina apartmánů je navržena na jednom podlaží. V novostavbě je plánována i možnost recepce.

Lokalita: Bubeneč na Praze 6 je nejenom prestižní adresou, ale také místem s plnou občanskou vybaveností a vynikající dopravní dostupností. Ulice Na Marně, na kteté se novostavba nachází, může nabídnout i dostatek zeleně. Klidnou atmosféru nabízí množství parků, jako je například blízká Královská obora Stromovka s jezdeckým areálem nebo Letenské sady. Občanskou vybavenost zde zastupují obchody, restaurace, základní školy, mateřské školky, sportovní areály, zdravotnická zařízení a nabídka kolem Vítězného náměstí se dále rozšiřuje. Vynikající lokalitu doplňuje výborné spojení do centra (stanice metra A, tramvaje a autobusy) a snadnou dopravní dostupnost na letiště Václava Havla či napojení na Pražský okruh. Centrum města je dostupné do 15-ti minut.

Lokalita

Na Marně, Bubeneč, Praha 6

Co si o projektu “Villa Atrium Bubeneč” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty