04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Villa bytový dům Branická

V prodeji
Na Staré cestě, Krč, Praha 4

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Krč
 • Počet bytů celkem:
  24
 • Velikost jednotek:
  2-3+kk

O projektu

Villa Bytový dům Branická nabízí celkem 24 bytových jednotek rozmístěných ve dvou spojených třípatrových budovách. Dispozice bytových jednotek jsou od 2+kk po 3+kk, s rozlohou od 40 do 60 metrů čtverečních. Ke všem bytům náleží uzamykatelná kóje a balkón nebo zahrada s terasou. V suterénu domu je společné parkoviště a domy jsou vybaveny výtahem. Byty jsou vytápěny pomocí tepelného čerpadla, které zároveň slouží jako klimatizace, a zabudovány jsou také venkovní žaluzie. V interiérech je kladen důraz na funkční využití prostoru, praktičnost a nadčasovost.

Lokalita

Bytový dům Branická najdete v pražské městské části Krč. V okolí budovy je k dispozici plná občanská vybavenost odpovídající širšímu centru hlavního města. V docházkové vzdálenosti jsou základní a mateřská škola, pošta, obchody, nemocnice, restaurační a ubytovací zařízení, sportoviště, banka, zastávky MHD a vlaku, ale i wellness či golfový klub. Zároveň je okolí bohaté na zeleň a prostor pro relaxaci, kterou naleznete podél Kunratického potoka a v přilehlých lesích.

Lokalita

Na Staré cestě, Krč, Praha 4

Co si o projektu “Villa bytový dům Branická” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty