30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Villa City View

Vyprodáno
Pod Děvínem, Dívčí hrady, Praha 5

Detaily

 • ID:
  1180
 • Stav:
 • Developer:
  ED Group a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Dívčí hrady
 • Byty k nastěhování od:
  leden 2014 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  113 - 127 m2
 • Počet bytů celkem:
  8
 • Velikost jednotek:
  3+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Villa City View představuje nadčasové bydlení v moderní novostavbě komorního charakteru s umístěním ve vilové čtvrti Dívčí hrady. Jednotlivé nové byty se pyšní jedinečnými výhledy na celou Prahu. Projekt Villa City View reprezentuje vše, co nabízí současná moderní architektura. Kromě atraktivní lokality nabízí i originálně řešené exteriéry a interiéry, čímž se bezpochyby stává jedním z výjimečných developerských projektů v Praze. Villa se tyčí nad levým břehem Vltavy, ve vilové čtvrti v blízkosti Dívčích hradů. Kromě historie, která zde na Vás dýchá na každém kroku, nabízí nezapomenutelné výhledy na celou Prahu. Výhodou této lokality je i dobrá dopravní obslužnost a velké možnosti sportovního i kulturního vyžití. Důraz architektů je kladen na ekologické normy, stejně tak jako na nadstandardní vybavení i provedení. Fasáda je tvořena originální kombinací opatního skla a dřeva. Tímto projektem se ED Group vrací k bytovému domu komorního typu. 8 bytů s dispozicemi 3+kk a 4+kk je umístěno ve 4 patrech. Velikosti jednotlivých bytů jsou v rozmezí 86 m2 a 126 m2. Samozřejmostí každého bytu je sklepní kóje a 2 parkovací stání. Byty ve spodním podlaží jsou obklopeny zahradou, ostatní byty se pyšní dřevěnými terasami.

Lokalita: Villa City View se nachází ve vyhledávané lokalitě Prahy 5 v ulici Pod Děvínem. Vrch Děvín opředený historickými legendami je bezesporu jednou z dominant Prahy a nabízí jedinečné výhledy na Prahu.Lokalita umožní klidné bydlení na dosah od centra města, kam se dá jednoduše dopravit městskou nebo osobní dopravou. Občanská vybavenost je zde dostupná pro všechny věkové kategorie, v blízkém okolí jsou školy, školky, sportovní areály, obchodní domy, kulturní centra, cyklostezky i přírodní parky.

Lokalita

Pod Děvínem, Dívčí hrady, Praha 5

Co si o projektu “Villa City View” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty