30.09.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt Villa Gotthard

Vyprodáno
Gotthardská, Bubeneč, Praha 6

Detaily

 • ID:
  8619
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Bubeneč
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  111 - 156 m2
 • Počet bytů celkem:
  8
 • Velikost jednotek:
  3+1, 4+1, 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: PRODÁNO: Nově zrekonstruovaný bytový dům se nachází v ulici Gotthardská v Bubenči na Praze 6 a nabízí zájemcům unikátní lokalitu v kombinaci s moderním developerským zázemím. V bezprostředním okolí rezidence se nachází několik diplomatických objektů včetně budovy zastupitelského úřadu Holandského království a mnoha dalších rezidencí velvyslanectví evropských států. Bytový dům nabízí celkem osm bytových jednotek, z nichž šest je umístěno ve druhém až čtvrtém poschodí. V podkroví vily se nalézají dva luxusní dostavěné mezonetové byty. Přízemí domu je vyhrazeno pro dva kancelářské prostory a sklepy určené budoucím majitelům bytů.

Lokalita: Objekt v Gotthardské ulici v Bubenči na Praze 6 dotváří profil bloku několika rezidencí a tvoří vstup do přilehlého parku Stromovka. Dřívější Královská obora s bývalou myslivnou a Místodržitelským letohrádkem skýtá mnoho možností, jak trávit volný čas. V dolní části parku se nachází Dolní letohrádek, tzv. Šlechtovka. Park Stromovka může být využit jako centrum volnočasových aktivit i relaxace. Mimo jiné zde naleznete tenisový areál, lehkoatletickou halu a mnoho dětských hřišť. V těsné blízkosti Villy Gotthard se nachází Dětské centrum předškolního vzděláván – ORANGERY a Základní škola Emy Destinové. Z výchovně-vzdělávacích institucí jmenujme také několik mateřských školek, Ruské středisko vědy a kultury či Obchodní akademii na Krupkově náměstí. V docházkové vzdálenosti pěti minut stojí jedna z památek této oblasti, katolický kostel sv. Gotharda. V rámci stejné ulice nalezneme například restauraci a penzion Na Staré Poště či Restaurant Na Slamníku. Ve vzdálenosti pěti minut chůze se rozkládá také známý hotel Villa Schwaiger. Deset minut chůze je vzdálena autobusová zastávka Sibiřské náměstí. Tramvajová zastávka Sparta je vzdálena 10 minut chůze. Zdravotní péči zajišťuje Interní nemocnice Bubeneč vzdálena dvacet minut pěšky. Obchodní supermarket Žabka je vzdálen patnáct minut chůze. Kulturní vyžití nabízí řada divadel, z nichž nejbližší je Dejvické divadlo. Menší diváky jistě potěší nedaleké Divadlo Spejbla a Hurvínka.

Lokalita

Gotthardská, Bubeneč, Praha 6

Co si o projektu “Villa Gotthard” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty