04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Villa Pod Menhirem

V prodeji
Ládevská, Dolní Chabry, Praha 8

Detaily

O projektu

O projektu: Na Praze 8 je připravován projekt s názvem Villa Pod Menhirem. Vznikne zde ekologicky šetrná stavba bytového domu, který nabídne 44 bytových jednotek ve velikostech od 1kk po 4kk. K nim budou náležet balkony, terasy či předzahrádky, sdílená zahrada, sklepní kóje a hromadná garáž s možností nabíjení elektromobilů a elektrokol.

Developerem je společnost Batelovská s.r.o.

Lokalita: Projekt je umístěn do ulice Ládevská v Dolních Chabrech, pražské čtvrti spadající pod Prahu 8. Je pojmenován podle místní historické památky – kamenného menhiru.

Lokalita je dostupná autem i MHD. Hned vedle domu leží zastávka autobusu Prunéřovská, ze které jezdí v rámci 4 minut přímá linka na stanici metra C Kobylisy. Nedaleko se nachází také tramvajová zastávka Vozovna Kobylisy se spojením do centra.

Dolní Chabry poskytují kompletní občanskou vybavenost v pěší vzdálenosti od projektu. Jejich velkou předností je také blízkost přírodních parků - Čimický háj, Ďáblický háj či Větrolam.

Co si o projektu “Villa Pod Menhirem” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty