28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Villa Resort Beroun

Vyprodáno
Vojáčkova, Beroun, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  EBM Partner a.s.
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Beroun
 • Byty k nastěhování od:
  3Q/2023
 • Velikost jednotek:
  4+kk-5+kk

O projektu

Pouhých 15 minut jízdy od Prahy vzniká v malebné krajině čtvrť rodinných domů Villa Resort Beroun, které nabídnou klidné bydlení v přírodě a snadnou dostupnost jak do centra města, tak i do nedaleké metropole.
Na návrší v sousedství golfového klubu s výhledy do okolní krajiny jsou k dispozici rodinné domy o velikosti 4+kk a 5+kk s obytnou plochou 150 až 180 metrů čtverečních. Domy jsou navržené jako nízkoenergetické a šetří náklady na provoz a životní prostředí. Dispozice je řešena s maximálním důrazem na využití interiéru. U každého domu je samozřejmostí zahrada, garáž a skladovací prostor. Domy jsou postaveny na pozemcích o velikosti od 382 metrů čtverečních.
Projekt realizuje společnost EBM Partner a.s. Dokončení výstavby je plánováno na květen 2023.

Lokalita

Villa Resort je situován v klidné lokalitě města Beroun vedle golfového hřiště. Ve městě je k dispozici kompletní občanská vybavenost včetně supermarketů, restaurací a zdravotnických i vzdělávacích zařízení. V místě se nachází několik sportovišť – již zmiňovaný golfový klub, zimní stadion, tenisové kurty, aquapark nebo koupaliště. Na výlet se můžete vydat na Karlštejn, Křivoklát nebo do údolí řeky Berounky.
Velice rychlá je dostupnost do hlavního města. Autem lze dojet na okraj Prahy za 15 minut, autobusem či vlakem za půlhodinu.

Lokalita

Vojáčkova, Beroun, Středočeský kraj

Co si o projektu “Villa Resort Beroun” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty