Developerský projekt Villa Resort Kolovraty

V prodeji
Donátská, Kolovraty, Praha 10

Detaily

O projektu

O projektu: Na jihovýchodním okraji Prahy se staví komplex rodinných vil se zahradami. V Kolovratech nabídne projekt 18 domů - dvoupodlažních s dispozicí 4kk a třípodlažních rozšířených na 5kk o podkroví se střešní terasou. Interiér je v přízemí propojen přes terasu se soukromou zahradou náležící každé vile. V přízemí se vždy nachází společenský prostor a v patře ložnice.

Ulice, podél které jsou vily umítěny, je obklopena velkým množstvím zeleně a nabízí dětské hřiště a parkovací místa pro rezidenty. Vily nedrží jednotnou linii uliční čáry a ulice má tak neformální rozvolněný charakter. Návrh splňuje standardy šetrnosti k životnímu prostředí a úsporného provozu snižujícího náklady na energie.

Developerem je společnost EBM Partner a.s. spadající pod společnost EBM Group, jejichž interní architekti jsou autory návrhu vil. Výstavba projektu by měla být dokončena na podzim 2021 a do konce téhož roku budou domy předány novým majitelům.

Lokalita: Obytný soubor je umístěn na pozemku při ulici Donátská, na okraji nízkopodlažní rezidenční zástavby v Kolovratech. Kolovraty jsou klidná městská část na JV okraji Prahy v sousedství Říčan, spadající pod Prahu 10.

Výhoda lokality je v rychlé dostupnosti hlavního města, do centra Prahy se lze dostat do 30 min automobilem, vlakem na Hlavní nádraží z centra obce či autobusem na stanici metra Háje ze zastávky přímo u projektu. Obec nabízí veškerou občanskou vybavenost včetně základní školy, koupaliště a sportovišť v těsné blízkosti resortu.

Co si o projektu “Villa Resort Kolovraty” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty