Villa Střížkovská

Aktualizováno: 20 září, 2020
Villa Střížkovská
Adresa Střížkovská, Libeň, Praha 8
K nastěhování od 04/2023
Počet jednotek 12
Velikost jednotek 2+kk - 4+kk
Developer GEOSAN DEVELOPMENT s.r.o.


O projektu:

Na rozhraní Libně a Střížkova vyroste nízkopodlažní bytový dům zasazený do zeleného svahu v klidné rezidenční lokalitě. Nabídne 12 moderních bytů v místě, které svou atmosférou připomíná maloměsto, ale zároveň je v docházkové vzdálenosti od Bulovky a metra Střížkov. Jedná se o kompaktní vilu se třemi nadzemními podlažími a ustupujícím čtvrtým podlažím, s fasádou ozvláštněnou prvky prosklených lodžií a zimních zahrad. Ve svahu za domem vzniknou kaskádovité zahrady, do nichž jsou orientovány balkony, které rozšiřují interiér o venkovní prostory s výhledy do okolní zeleně.

V úrovni ulice je v domě integrována garáž a její střecha je využita jako vyvýšená terasa pro byty v 1. patře. Velikostně se byty pohybují od 2kk po 3kk, poslední patro pak zabírají dva prostornější byty s dispozicemi 3kk a 4kk, zimními zahradami a terasami.

Developer, společnost BRG Omikron, plánuje stavbu zahájit v září 2021 a dokončit v dubnu roku 2023.

Lokalita:

Dům je umístěn do ulice Střížkovská, která je součástí vilové čtvrti s mnoha zahradami a vzrostlou zelení. Spadá pod Prahu 8Libeň a Spojuje Horní Libeň se Střížkovem. Pražský okruh vede pouhých pár minut cesty od domu a tak je místo velmi dobře dostupné automobilovou dopravou.

Směrem na Libeň vede Střížkovská ulice na 1 km vzdálenou Bulovku, kde se mimo nemocničního areálu nachází i zastávka tramvaje s přímým spojením na nedaleké zastávky metra B Palmovka a C Kobylisy. Na opačnou stranu je to 1,2 km na metro C Střížkov. Tam je k dispozici také široká nabídka služeb, plavecký bazén, poliklinika, supermarket, několik škol a školek. Dobře dostupná jsou i 2 gymnázia, OC Letňany s kinem, zimním stadionem a aquaparkem, kulturní vyžití poskytuje Divadlo pod Palmovkou a několik volnočasových center.

V okolí je mnoho příležitostí k rekreaci a sportu venku - Prosecké skály s vyhlídkami na panorama Prahy, Sport centrum Prosek s hřišti na různé sporty včetně basketbalu, tenisu a plážového volejbalu, několik parků a dětských hřišť. V nedalekých Thomayerových sadech začíná také cyklostezka vedoucí podél Vltavy ve směru do Troji k zoologické a botanické zahradě.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (67 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky