02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Villa Victoria

Vyprodáno
Splavná, Kyje, Praha 9

Detaily

 • ID:
  10224
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Kyje
 • Byty k nastěhování od:
  listopad 2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  47 - 120 m2
 • Počet bytů celkem:
  13
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  6.798.800 Kč - 9.420.743 Kč

O projektu

O projektu: Nový, právě realizovaný developerský projekt Villa Victoria se nachází na ulici Splavná, v Kyjích, na obvodě Praha 9, uprostřed klidné vilové čtvrti Hutě. Celkově v ní bude poskytnuto 13 nových bytů o dispozicích 2+kk – 4+kk. Novostavba bude mít 5 nadzemních podlaží a jedno suterénní patro. Developerský projekt také počítá s parkovacími stáními ke každému novému bytu, včetně balkonů, lodžií, teras, či zahrádek. Moderní novostavba zaujme na první pohled svou světlou fasádou, plochou střechou, prosklenými plochami, to vše zasazené v zeleni. Kamenná zídka v popředí dodává budově punc útulnosti a elegance. Prodej bytových jednotek v novostavbě byl zahájený začátkem září 2015, ukončení výstavby je plánováno na konec listopadu 2016. Developerem i prodejcem bytové jednotky je společnost RS development s.r.o.

Byty: Každý z třinácti nových bytů v rezidenci Villa Victoria, má v ceně parkovací místo a to přímo v domě anebo na vlastním přilehlém pozemku. Samozřejmostí pro každý byt jsou i úložné prostory a to ve formě sklepních kójí, či komor. Na výběr je 6 bytů o dispozici 2+kk ve velikosti od 46m2 do 56m2 vždy s balkonem či lodžií, větších 5 bytů 3+kk ve velikosti od 73m2 do 90m2 se zahrádkou, lodžií či terasou a dále plošně 2 největší byty 4+kk ve velikosti 102m2 se zahrádkou nebo 120m2 mezonet s terasou. Jejich cenová relace je velmi příznivá a pohybuje se v rozpětí 3.300.000 Kč – 9.400.000Kč. Ceny jsou včetně DPH. Standardy bytů jsou na vysoké úrovni. Vstupní dveře do bytu jsou dýhované, bezpečnostní, protipožární, s ocelovou obložkovou zárubní. Vnitřní dveře jsou plné, hladké a s prosklením, barevná fólie, kvalitní niklované kování, zárubeň dřevěná obložková. Okna a balkonové dveře mají dřevěná eurookna, zasklená tepelně a hlukově izolačním dvojsklem. Podlaha na balkonech, v lodžiích či terasách je z umělého dřeva ve formátu prken, podlahy v obytných místnostech pokrývá masivní dřevená podlaha vrstvená, lepená na podkladní beton. Velkoformátová keramická dlažba je položená na chodbách a v koupelnách. Teplo ve všech bytových jednotkách zabezpečuje centrální topení z centrální plynové kotelny a otopná desková a stojánková tělesa, včetně termostatické hlavice.

Lokalita: Rezidenční čtvrt Hutě v městské části Kyje, v níž se na ulici Splavná nachází rezidence Villa Victoria, je místně příslušná k Praze 9. Je to místo plné parků, zeleně a příjemných míst. Nejbližší okolí tvoří rodinné domy, zahrady a dětská hřiště. Občanská vybavenost je na vynikající úrovni a zastupují ji základní a mateřské školy, obchodní centrum, restaurace, obchody a ostatní služby. To vše v docházkové vzdálenosti. Co se týká dopravní dostupnosti, je v místě MHD a metro. Ty jsou v docházkové vzdálenosti nebo pár minut autobusem ze zastávky poblíž domu. Snadno se dá napojít na Vysočanskou radiálu, Pražský okruh, dálnici D11 nebo rychlostní silnici R10. Čtvrtí projíždějí autobusy pražské MHD (linka 186 a 202). Pouhých 10 minut chůze od domu je vzdálena stanice metra Rajská zahrada. V plánu je i výstavba železniční zastávky v blízkosti Rajské zahrady. V současné době vznikne i pěší lávka, která zlepší propojení mezi čtvrtí Hutě a sídlištěm Černý Most. Pro sportovní nadšence anebo jen pro volné chvíle je určený nedaleký minigolf na Hutích.

Více info: www.rsdevelopment.cz > Villa Victoria

Lokalita

Splavná, Kyje, Praha 9

Co si o projektu “Villa Victoria” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty