30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Villa Vintage

V prodeji
Strážní, Žižkov, Praha 3

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 3
 • Lokalita:
  Žižkov
 • Počet bytů celkem:
  24
 • Velikost jednotek:
  1-5+kk

O projektu

Villa Vintage nabízí bydlení v rezidenci s menším počtem bytů, konkrétně 24, které jsou navrženy s akcentem na funkční využití prostoru, ale i flexibilitu. Dispozice bytových jednotek jsou od 1+kk po 5+kk, přičemž na přání zákazníka je možné i propojit více bytů dohromady. Plocha bytů je od 39 do 119 metrů čtverečních. Ke každému z bytů náleží terasa, balkón nebo francouzské okno s balkónem. Parkovací místo či sklep je možné k vybraným bytům přikoupit.

Lokalita

Villa Vintage se nachází na rohu ulic Strážní a V Domově, na pražském Žižkově (Praha 3). V lokalitě převládá nižší vilová zástavba s dostatkem zeleně, přesto je z hlediska občanské vybavenosti velice atraktivní a plnohodnotná. V docházkové vzdálenosti od nemovitosti jsou zastávky městské hromadné dopravy, školy, školka, obchody, bankomat, hotely, pošta, lékárna, restaurace i kavárny, ale také sportoviště. V okolí je řada historických památek, ale i kulturních či zábavních zařízení.

Lokalita

Strážní, Žižkov, Praha 3

Co si o projektu “Villa Vintage” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty