30.09.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt Villas Husinec

V prodeji
U Tří Jezevčíků, Husinec, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  H2O Group a.s.
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Husinec
 • Počet bytů celkem:
  13
 • Velikost jednotek:
  6+kk až 7+kk

O projektu

Projekt Villas Husinec představuje 13 unikátních designově vyladěných vil, které posouvají kvalitu bydlení na novou úroveň. Jde o dvoupodlažní rodinné vily o dispozici 6+kk a 7+kk s velkorysou obytnou plochou o výměře 336 m2 až 508 m2. Součástí každé z nich je také nadstandardně velká zahrada s garáží, terasou a několika parkovacími stáními. Některé z nich disponují venkovním bazénem. Potřebné soukromí je zajištěno jak dostatečnou vzdáleností od sousedních parcel, tak i orientací většiny prosklených ploch směrem do zahrady.

Za celým projektem stojí renomovaná společnost H2O Group a.s.. Na návrhu se pak podílel také architektonický ateliér ADR pod citlivým vedením Aleše Lapky. Výsledkem spolupráce je tento komplexní projekt citlivě zasazený do přírody, kde každý z domovů představuje opravdový samostatný skvost.

Lokalita

Vily se nachází v obci Husinec necelých 12 km od centra Prahy. Obec Zdiby je vzdálena pouhých 8 minut jízdy autem, jen pár chvil se tak nachází veškerá občanská vybavenost včetně zdravotních zařízení a spojů pražské hromadné dopravy. Husinec je situovaný na pravém břehu řeky Vltavy, samozřejmostí je tak bydlení v obklopení zeleně a přírody. Okolí přímo vyzívá k dlouhým procházkám, běhu a nebo vyjížďkám na kole – v blízkosti se rozléhá Roztocký háj a nebo Přírodní park Draháň-Troja volně přecházející v pražskou botanickou a zoologickou zahradu.

Lokalita

U Tří Jezevčíků, Husinec, Středočeský kraj

Co si o projektu “Villas Husinec” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty