Vily Chuchle

Aktualizováno: 10 ledna, 2016
Vily Chuchle
Adresa Na hvězdárně, Velká Chuchle, Praha 5
K nastěhování od ihned
Počet jednotek 31
Velikost jednotek 4+kk - 7+kk
Plocha (od - do) 184 - 346m2
Developer REFLECTA Development a.s.


O projektu:

Praha 5 ukrývá nový bytový komplex Vily Chuchle, který dostal název podle oblasti, v níž se nachází – Velká Chuchle, ulice Na hvězdárně. Developerský projekt zahrnuje vilové novostavby a pozemky připravené pro budoucí výstavbu. Hlavní myšlenkou je vytvoření nové obytné čtvrti situované v atraktivní lokalitě. Realizace projektu je rozdělena do několika etap výstavby. Autorem je developerská společnost REFLECTA development. Autory jedinečného architektonického řešení jsou architekti z ateliérů A69 – architekti, s.r.o.

Vily:

Nově vznikající rezidenční resort zahrnuje 31 vil nabídnutých k prodeji, z toho 21 samostatně stojících vil a 10 dvojvil. Vybírat můžete z dispozic 4+kk, 5+kk, 6+kk a 7+kk & 1+kk o užitné ploše 184 m2 až 346 m2. K většině vil patří i parcely, na kterých jsou vily vystavěny. Velikost parcel se pohybuje od 433 m2 do 1668 m2. Součástí vil jsou prostorné terasy poskytující krásný výhled na pražskou zástavbu pravého břehu Vltavy a na zelené plochy rozlehlého Chuchelského háje. Majitelé vil mají k dispozici krytá garážová i nekrytá venkovní parkovací stání.

Pozemky na prodej:

V rámci obytného komplexu je k dispozici i 37 pozemků určených pro budoucí výstavbu. Plochy jednotlivých parcel se pohybují od 455 m2 do 1682 m2. U některých parcel je již navržen projekt vily, která by měla být na pozemku vystavěna. U parcel je také určeno, jakou užitnou plochu by vily měly mít. Užitná plocha vystavěných vil by se měla pohybovat v rozmezí od 182 m2 do 347 m2.

Lokalita:

Nová rezidenční čtvrť na Praze 5 v atraktivní oblasti Velká Chuchle nabízí i výbornou dopravní dostupnost. Využívat můžete linky autobusů a tramvají (například ze zastávky Velká Chuchle). Kromě dobré dopravní dostupnosti vám místo nabízí i veškerou občanskou vybavenost, například mateřskou a základní školu, veterinární ordinaci, policii, restaurace a kavárny, všestranně zaměřené obchody (řeznictví, rybářské potřeby, potraviny – večerka, prodejnu elektro) a poštu. I milovníci sportu, ať už aktivního, či pasivního si zde přijdou na své. Zasportovat si můžete v místním sokolu a pasivně se můžete bavit sledováním dostihů, neboť závodiště Velká Chuchle se nachází přímo pod svahem projektu.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (51 hlasů, průměr: 4,70 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky