23.06.2022

Jaký je stav trhu s byty mimo Prahu? → článek

22.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

21.06.2022

Rezidence Třešňovka: probíhá předprodej bytů ve středočeském Kolíně

19.06.2022

Green Living Park: v prodeji jsou stavební pozemky pro RD na Praze 10

18.06.2022

Pražský trh s novými byty – události posledních měsíců a výhled do budoucna → článek

Více aktualit

Developerský projekt Vily Chuchle

Vyprodáno
Na hvězdárně, Velká Chuchle, Praha 5

Detaily

 • ID:
  7513
 • Stav:
 • Developer:
  REFLECTA Development a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Velká Chuchle
 • Byty k nastěhování od:
  ihned
 • Plocha bytů (od - do):
  184 - 346m2
 • Počet bytů celkem:
  31
 • Velikost jednotek:
  4+kk - 7+kk
 • Cena bytů (od - do):
  14.950.000 Kč - 29.900.000 Kč
 • Aktuální ceník bytů:

O projektu

O projektu: Praha 5 ukrývá nový bytový komplex Vily Chuchle, který dostal název podle oblasti, v níž se nachází – Velká Chuchle, ulice Na hvězdárně. Developerský projekt zahrnuje vilové novostavby a pozemky připravené pro budoucí výstavbu. Hlavní myšlenkou je vytvoření nové obytné čtvrti situované v atraktivní lokalitě. Realizace projektu je rozdělena do několika etap výstavby. Autorem je developerská společnost REFLECTA development. Autory jedinečného architektonického řešení jsou architekti z ateliérů A69 – architekti, s.r.o.

Vily: Nově vznikající rezidenční resort zahrnuje 31 vil nabídnutých k prodeji, z toho 21 samostatně stojících vil a 10 dvojvil. Vybírat můžete z dispozic 4+kk, 5+kk, 6+kk a 7+kk & 1+kk o užitné ploše 184 m2 až 346 m2. K většině vil patří i parcely, na kterých jsou vily vystavěny. Velikost parcel se pohybuje od 433 m2 do 1668 m2. Součástí vil jsou prostorné terasy poskytující krásný výhled na pražskou zástavbu pravého břehu Vltavy a na zelené plochy rozlehlého Chuchelského háje. Majitelé vil mají k dispozici krytá garážová i nekrytá venkovní parkovací stání.

Pozemky na prodej: V rámci obytného komplexu je k dispozici i 37 pozemků určených pro budoucí výstavbu. Plochy jednotlivých parcel se pohybují od 455 m2 do 1682 m2. U některých parcel je již navržen projekt vily, která by měla být na pozemku vystavěna. U parcel je také určeno, jakou užitnou plochu by vily měly mít. Užitná plocha vystavěných vil by se měla pohybovat v rozmezí od 182 m2 do 347 m2.

Lokalita: Nová rezidenční čtvrť na Praze 5 v atraktivní oblasti Velká Chuchle nabízí i výbornou dopravní dostupnost. Využívat můžete linky autobusů a tramvají (například ze zastávky Velká Chuchle). Kromě dobré dopravní dostupnosti vám místo nabízí i veškerou občanskou vybavenost, například mateřskou a základní školu, veterinární ordinaci, policii, restaurace a kavárny, všestranně zaměřené obchody (řeznictví, rybářské potřeby, potraviny – večerka, prodejnu elektro) a poštu. I milovníci sportu, ať už aktivního, či pasivního si zde přijdou na své. Zasportovat si můžete v místním sokolu a pasivně se můžete bavit sledováním dostihů, neboť závodiště Velká Chuchle se nachází přímo pod svahem projektu.

Více info: www.vilychuchle.cz

Lokalita

Na hvězdárně, Velká Chuchle, Praha 5

Co si o projektu “Vily Chuchle” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty