23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

01.03.2023

Rezidence Nad Hamrem: v prodeji jsou byty v pražských Záběhlicích

Více aktualit

Viladomy Horoušany - nové rezidenční vily v Horoušánkách

V prodeji
Spojovací, Horoušany, Praha-východ

Detaily

O projektu

O projektu viladomy Horoušany: Těsně za výhodní hranicí katastrálního území Prahy přinese nový projekt několik luxusních rezidenčních vil ve vysokém standardu. Vily jsou zasazeny do krajiny a navrženy v moderním stylu s energetickým štítkem třídy A. Velké prosklené plochy poskytují výhledy do zeleně a dodávají domům lehkost, jednoduchost a eleganci.

Jedná se o tři viladomy rozdělené do šesti obytných jednotek ve velikosti 4+kk se zahradami a terasami navazujícími na hlavní obytný prostor v přízemí. Všechny jsou jednopodlažní s polosuterénem, ve kterém je umístěna vždy integrovaná garáž pro dva automobily, sklep a technická místnost.

Developerem je společnost Property Investment Boutique. K nastěhování by měly být vily připraveny v srpnu roku 2021.

Lokalita: Horoušánky jsou malá vesnice spadající pod obec Horoušany. Leží v okrese Praha-východ, uprostřed přírody a přibližně 25 km od samotného centra Prahy. Poskytují základní vybavenost jako obchod, restauraci nebo dětské hřiště, širší nabídku obchodů a služeb pak nabízejí sousední Úvaly.

Hlavní město je dostupné jak automobilem za 15 minut, tak hromadnou dopravou. Do 30 minut se lze dopravit ze sousedních Úval vlakem na Masarykovo nádraží, nebo přímo z Horoušánek autobusem na stanici metra B Černý most.

Rekreaci zajišťuje blízký přírodní park Klánovice-Čihadla se stezkami pro pěší i cykloturistiku.

Více info: www.vilyhorousanky.lexxusnorton.cz

Co si o projektu “Viladomy Horoušany - nové rezidenční vily v Horoušánkách” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty