28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Vily Horoušánky

V prodeji
Spojovací, Horoušany, Praha-východ

Detaily

O projektu

O projektu: Těsně za výhodní hranicí katastrálního území Prahy přinese nový projekt několik luxusních rezidenčních vil ve vysokém standardu. Vily jsou zasazeny do krajiny a navrženy v moderním stylu s energetickým štítkem třídy A. Velké prosklené plochy poskytují výhledy do zeleně a dodávají domům lehkost, jednoduchost a eleganci.

Jedná se o tři viladomy rozdělené do šesti obytných jednotek ve velikosti 4+kk se zahradami a terasami navazujícími na hlavní obytný prostor v přízemí. Všechny jsou jednopodlažní s polosuterénem, ve kterém je umístěna vždy integrovaná garáž pro dva automobily, sklep a technická místnost.

Developerem je společnost Property Investment Boutique. K nastěhování by měly být vily připraveny v srpnu roku 2021.

Lokalita: Horoušánky jsou malá vesnice spadající pod obec Horoušany. Leží v okrese Praha-východ, uprostřed přírody a přibližně 25 km od samotného centra Prahy. Poskytují základní vybavenost jako obchod, restauraci nebo dětské hřiště, širší nabídku obchodů a služeb pak nabízejí sousední Úvaly.

Hlavní město je dostupné jak automobilem za 15 minut, tak hromadnou dopravou. Do 30 minut se lze dopravit ze sousedních Úval vlakem na Masarykovo nádraží, nebo přímo z Horoušánek autobusem na stanici metra B Černý most.

Rekreaci zajišťuje blízký přírodní park Klánovice-Čihadla se stezkami pro pěší i cykloturistiku.

Více info: www.vilyhorousanky.lexxusnorton.cz

Co si o projektu “Vily Horoušánky” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty