01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

27.06.2022

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej další etapy projektu

25.06.2022

Nemovitostní fondy jako řešení v době, kdy bohatí bohatnou a chudí chudnou → článek

Více aktualit

Developerský projekt Vily u Žermanické přehrady

V přípravě
Horní Domaslavice, Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  KRAJČÍ Development s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Moravskoslezský kraj
 • Lokalita:
  Horní Domaslavice
 • Byty k nastěhování od:
  3Q/2022
 • Počet bytů celkem:
  9 domů

O projektu

V malebném údolí Beskyd v obci Horní Domaslavice vzniká nový nízkoenergetický rezidenční projekt – Vily u Žermanické přehrady. Jedná se o jedinečné bydlení v přírodě, a přitom v krátké dojezdové vzdálenosti do Ostravy a dalších měst v okolí. Projekt realizuje developerská společnost Krajčí Development s.r.o.

Projekt nabídne 9 rodinných domů s různými dispozicemi. Součástí každého domu je vlastní zahrada a parkovací stání. Stavba bude provedena z kvalitních materiálů a prvků pro dosažení tepelné hospodárnosti.

Úsporu energie a tepelný komfort zajistí kombinace tepelného čerpadla a solárních panelů. Noví majitelé si mohou sami určit designové provedení domu včetně barev a použitých materiálů.

Dokončení výstavby je plánováno na září roku 2022.

Lokalita

Projekt rodinných domů vzniká v obci Horní Domaslavice nedaleko Žermanické přehrady. V místě se nachází velmi dobrá občanská vybavenost: obchody, kavárny, restaurace, mateřská škola, dětské hřiště a fitness centrum.

V blízkém okolí je mnoho možností, jak aktivně trávit volný čas: pohoří Beskydy a Lysá Hora poskytují příležitosti k letním aktivitám jako jsou turistika a cyklistika, a také k provozování zimních sportů. U vody lze relaxovat na Žermanické přehradě.

Velice rychlé je dopravní spojení do centra Ostravy a dalších měst v okolí (Frýdek Místek a Třinec se nachází v dojezdové vzdálenosti 15 minut).

Lokalita

Horní Domaslavice, Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

Co si o projektu “Vily u Žermanické přehrady” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty