28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Višňovka - Nové byty vysokého standardu

V prodeji
Husova, Horoměřice, Praha-západ

Detaily

O projektu

O projektu: V rámci projektu nazvaného Višňovka vyroste těsně za hranicemi katastrálního území Prahy - v Horoměřicích – komplex 6 bytových domů. Všechny novostavby mají čtyři nadzemní podlaží, poslední je ustoupené a poskytuje tak zde umístěným bytům střešní terasy. Každý dům nabídne přibližně 30 bytů ve vysokém standardu, dohromady bude ve všech fázích k dispozici cca 150 bytových jednotek ve velikosti od skromných 2kk po prostorné 4kk. K většině z nich náleží také balkon či terasa pro byty v přízemí a v posledním podlaží.

Jedno podzemní podlaží je vždy využito hromadnými garážemi, kde většině bytů náleží minimálně jedno garážové stání a sklepní kóje, několik málo bytů pak bude mít k dispozici místo suterénu parkovaní před domem s možností přikoupit jedno místo navíc.

Developerem je společnost Abbey, s.r.o. , který na návrhu spolupracoval s architekty z ateliéru A8000. Aktuálně je ve výstavbě první etapa projektu, která zahrnuje první tři domy s 84 bytovými jednotkami.

Lokalita:Horoměřice jsou malá obec s přibližně 4 500 obyvateli, která leží v otevřené krajině obklopené údolími Šáreckého a Únětického potoka i řeky Vltavy u severozápadní hranice Prahy. Pro projekt Višňovka byl vybrán pozemek vymezený ulicemi Husova, Karla IV. a Žižkova. Jedná se o klidnou rezidenční lokalitu s vilovou zástavbou při okraji obce v těsné blízkosti přírody – Horoměřického lesa. Obec nabízí veškerou potřebnou vybavenost včetně mateřské a základní školy, zdravotního střediska, obchodů, lékárny, knihovny, restaurací či sportovních zařízení.

Horoměřice jsou spolu s nedalekými přírodními lokalitami (Divoká Šárka, Kozí hřbety, Tiché údolí) oblíbenou rekreační destinací, kterou prochází mnoho turistických tras a cyklostezek. Zároveň jsou díky své poloze snadno dostupné z širšího centra Prahy – automobilovou dopravou přes Prahu 6 a pražský okruh, městskou hromadnou dopravou autobusovými linkami, které obec přímo spojují s linkou metra A (zastávky Dejvická a Bořislavka).

Více info: www.abbey.cz/Cz/Horomerice

Lokalita

Husova, Horoměřice, Praha-západ

Co si o projektu “Višňovka - Nové byty vysokého standardu” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty