Višňovka

Aktualizováno: 10 června, 2020
Višňovka
Adresa Husova, Horoměřice, Praha-západ
K nastěhování od červenec 2021
Počet jednotek 84
Velikost jednotek 2+kk - 4+kk
Developer Abbey, s.r.o.


O projektu:

V rámci projektu nazvaného Višňovka vyroste těsně za hranicemi katastrálního území Prahy - v Horoměřicích – komplex 6 bytových domů. Všechny novostavby mají čtyři nadzemní podlaží, poslední je ustoupené a poskytuje tak zde umístěným bytům střešní terasy. Každý dům nabídne přibližně 30 bytů ve vysokém standardu, dohromady bude ve všech fázích k dispozici cca 150 bytových jednotek ve velikosti od skromných 2kk po prostorné 4kk. K většině z nich náleží také balkon či terasa pro byty v přízemí a v posledním podlaží.

Jedno podzemní podlaží je vždy využito hromadnými garážemi, kde většině bytů náleží minimálně jedno garážové stání a sklepní kóje, několik málo bytů pak bude mít k dispozici místo suterénu parkovaní před domem s možností přikoupit jedno místo navíc.

Developerem je společnost Abbey, s.r.o. , který na návrhu spolupracoval s architekty z ateliéru A8000. Aktuálně je ve výstavbě první etapa projektu, která zahrnuje první tři domy s 84 bytovými jednotkami. Byty jsou již k dispozici k prodeji, dokončení výstavby první fáze je plánováno do konce dubna 2021 a noví rezidenti se budou moci stěhovat od července 2021.

Lokalita:

Horoměřice jsou malá obec s přibližně 4 500 obyvateli, která leží v otevřené krajině obklopené údolími Šáreckého a Únětického potoka i řeky Vltavy u severozápadní hranice Prahy. Pro projekt Višňovka byl vybrán pozemek vymezený ulicemi Husova, Karla IV. a Žižkova. Jedná se o klidnou rezidenční lokalitu s vilovou zástavbou při okraji obce v těsné blízkosti přírody – Horoměřického lesa. Obec nabízí veškerou potřebnou vybavenost včetně mateřské a základní školy, zdravotního střediska, obchodů, lékárny, knihovny, restaurací či sportovních zařízení.

Horoměřice jsou spolu s nedalekými přírodními lokalitami (Divoká Šárka, Kozí hřbety, Tiché údolí) oblíbenou rekreační destinací, kterou prochází mnoho turistických tras a cyklostezek. Zároveň jsou díky své poloze snadno dostupné z širšího centra Prahy – automobilovou dopravou přes Prahu 6 a pražský okruh, městskou hromadnou dopravou autobusovými linkami, které obec přímo spojují s linkou metra A (zastávky Dejvická a Bořislavka).

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (62 hlasů, průměr: 4,70 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky