30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Vital Kamýk

Vyprodáno
Zimova, Kamýk, Praha 4

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Kamýk
 • Byty k nastěhování od:
  3Q/2024
 • Počet bytů celkem:
  101
 • Velikost jednotek:
  2+kk-4+kk

O projektu

O projektu: V Praze 12 blízko lesa Kamýk a přírodní památky Modřanské skály začne developerská společnost JRD realizovat nízkoenergetický rezidenční projekt Vital Kamýk. Při stavbě budou použity ekologické materiály a nejmodernější technologie, které novým majitelům zajistí zdravé a spokojené bydlení.

Bytový dům provedený v nízkoenergetickém standardu nabídne ve 13 patrech 97 bytových jednotek s dispozicí 1+kk až 4+kk a 4 komerční prostory. Všechny byty budou vybaveny okny s izolačními trojskly, předokenními žaluziemi na jižní straně a systémem řízeného větrání s rekuperací tepla. Ke každému bytu patří balkon nebo lodžie a sklepní kóje.

Součástí domu je společná terasa určená k relaxaci a kočárkárna/kolárna. Na pozemku areálu bude vytvořena relaxační zóna se zelení, dětským hřištěm a lavičkami. Počítá se i s instalací vybavení pro elektromobily a cyklisty.

Zahájení stavby plánuje developer JRD v prosinci 2021. Projekt bude dokončen v lednu 2024 a noví majitelé se budou moci stěhovat v červenci 2024.

Lokalita: Rezidenční dům je situován v ulici Zimova na Praze 12. Veškerá občanská vybavenost se nachází v blízkém okolí: restaurace, obchody, nákupní centrum, základní a mateřské školy, dětská hřiště, sportovní areál TJ Tempo, dráha pump track a zoo koutek Kamýk.

Spojení do centra zajišťuje autobus MHD (zastávka Sídliště Libuš je v blízkosti domu) a v docházkové vzdálenosti se plánuje výstavba stanice metra Libuš (trasa D).

Lokalita

Zimova, Kamýk, Praha 4

Co si o projektu “Vital Kamýk” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty