28.11.2022

Vila Chittussi: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Vitality Rezidence

Vyprodáno
Kobrova, Smíchov, Praha 5

Detaily

O projektu

O projektu: Bydlení pro seniory - Vitality Rezidence, nenabízí pouze nezávislost a soukromí, ale má v nabídce i služby, poskytující pod jednou střechou všechny výhody z oblasti domácí, zdravotní a společenské komunity. Developerský projekt se nachází na Smíchově, na obvodě Praha 5. Na ulici Kobrova tak vznikne novostavba, nabízející 50 nových bytů, které jsou dispozičně řešeny 1+kk – 3+kk. Ukončení výstavby developerského projektu je naplánováno na druhé čtvrtletí 2018. Hlavním architektem novostavby je mezinárodně uznávaná společnost SCHINDLERSEKOARCHITECTS, financování projektu je zajištěno společností SATPO, stejně jako kompletní manažerské a prodejní aktivity. V rámci rezidence mají obyvatelé možnost vychutnat celou řadu volnočasových a společenských aktivit včetně cvičení a fitness programů. Jsou navržené tak, aby obohatily a udržely zdravý životní styl. Energetická náročnost novostavby bude v kategorii B. Nové byty nabízí úplně nový standard bydlení pro aktivní lidi starší generace, kteří chtějí žít kvalitní a důstojný život.

Byty: Vitality Rezidence nabízí 50 bytů s dispozičním uspořádáním 1+kk - 3+kk s užitnou plochou od 44 m2 až po 164 m2, s balkónem, terasou či předzahrádkou. Ke každému bytu jsou k dispozici garážová stání a sklepy, nacházející se v 1. podzemním podlaží, které je ovšem potřeba si dokoupit. Cena garážového stání je 500.000 Kč, cena skladu je 40.000 Kč/m2. Ceny jsou včetně DPH.
V rezidenci jsou vyčleněny komerční prostory určené pro péči o zdraví a krásu. Nachází se zde mimo jiné klubový lounge s knihovnou, kuchyňská a jídelní zóna, herní a počítačový kout, kuřácký salonek, společenský sál a další. V celém objektu je pro bezpečí a pohodlí rezidentů rozmístěný kamerový systém, bezpečnostní čidla a alarmy, nechybí ani fyzická ostraha. Další vynikající službou je bezbariérové prostředí, SOS systémy v případě nesnází a spousta dalších.

Lokalita: Poklidné centrum Prahy 5 na Smíchově, kde se na ulici Kobrova nachází Vitality Rezidence určená pro bydlení seniorů, je vyhledávanou lokalitou především kvůli vysokému počtu parků a bohaté zeleně. Blízký park Sacre Coeur se sportovním zařízením láká za každého počasí. Zdatnější jedinci mohou vyrazit do Kinského zahrady či Petřínských sadů. Občanská vybavenost je zde na vysoké úrovni. Kromě obchodního centra Smíchov, je v pěší dostupnosti bohatá síť moderních obchodů, zábavních a kulturních středisek, stejně jako blízká fitness centra, knihovny či kryté a venkovní bazény. I dopravní dostupnost lokality je výborná a to hlavně díky Strahovskému tunelu. Letiště Ruzyně je vzdálené autem cca 20 minut, zastávka autobusu či tramvají se nachází jen pár metrů od rezidence.

Více info: www.satpo.cz > Vitality Rezidence

Lokalita

Kobrova, Smíchov, Praha 5

Co si o projektu “Vitality Rezidence” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty