05.12.2022

Byty Verde Slaný: byl zahájen prodej projektu

28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

Více aktualit

Developerský projekt Vitkovia I.

Vyprodáno
Koněvova, Žižkov, Praha 3

Detaily

O projektu

O projektu: Novostavba Vitkovia I. (celkem 17 nových bytů v osmi podlažích.) se nalézá na ulici Koněvova, která náleží do katastrálního území Žižkova na Praze 3. Developerský projekt bude představovat polyfunkční budovu, ve které budou k dispozici byty i komerční prostory. Celý projekt se skládá ze dvou objektů. Tím prvním je osmipodlažní novostavba v proluce mezi dvěma již stojícími činžovními domy, druhým objektem je třípodlažní budova ve dvoře. Ve vnitrobloku mezi oběma objekty se nalézá také atrium se zelení. Na projektu se architektonicky podílela skupina Archikód, prodej bytů a komerčních prostor zprostředkovává realitní kancelář Lexxus. Prodej byl zahájen 1. 12. 2014, dokončení výstavby je plánováno na 11/2016. Noví majitelé by se měli nastěhovat již 1/2017.

Byty: Bytový dům nabízí celkem 17 bytových jednotek a kancelářské prostory. V přízemí a prvních dvou patrech budou komerční prostory řešeny tak, aby dohromady tvořily galerii. Největší komerční prostor má celkovou plochu 307,91 m2. Nejmenší komerční prostor je poskytuje celkovou plochu o výměře 110 m2. Bytové jednotky jsou rozděleny v dispozicích 2+kk – 4+1 v dalších sedmi podlažích. Nejmenší bytová jednotka má celkovou plochu 44,13 m2, je řešena jako dispozice 2+kk. To je zároveň nejlevnější byt. Tím nejdražším je naopak čtyřpokojový penthouse, který je umístěn v osmém patře novostavby a má celkovou plochu 135,89 m2. K bytu patří také dvě terasy, které mají plochu 23,33 m2 a 16,45 m2. Ke všem bytům náleží balkony nebo prostorné terasy v 6. a 7. patře. Ve dvou podzemních podlažích je prostor pro garážové stání a parking. Garážových stání je k dispozici celkem 29. Projekt Vitkovia Residence je dodávána ve vysokém standardu, který ocení i ti nejnáročnější klienti. Uliční fasáda je odhlučněná, provětrávaná a zateplená. Okna jsou hliníková nebo dřevěná s hliníkovým opláštěním, směrem do ulice se zvukovo-izolační úpravou. V objektu je osobní výtah SCHINDLER, do podzemních garáží se vjíždí autovýtahem. Podlahy v obytných místnostech jsou dřevěné plovoucí, v koupelnách a na WC je položena keramická protiskluzová dlažba. Balkony mají prosklené zábradlí a betonovou dlažbu. Sklepní kóje má každý byt vlastní. Byty mají velkoplošné zasklené stěny, které zabezpečují optimální přesvětlení bytů a umožňují propojení interiéru s terasami.

Lokalita: Bytový dům Vitkovia I. je situován na ulici Koněvova, která spadá do obvodu Prahy 3 – Žižkov. Novostavba se rozkládá v poklidné zástavbě a nabízí kompletní občanskou vybavenost. Dopravní dostupnost je realizována především díky městské hromadné dopravě. Tramvajová zastávka Ohrada je vzdálena jen několik desítek metrů. Na opačné straně od objektu stojí zastávka MHD MHD Bus Čečnínova - smer Ohrada (další zastávky v okolí MHD Tram Biskupcova 9, 10, 16, 55, 58, Tram Ohrada - smer centrum 1, 9, 58). Stanice metra Metro B/C Florenc (Bus 133, 207), Metro A Flora (Bus 136). Ačkoli se stavba nachází v centru hlavní silnice Koněvova, možnosti volnočasových aktivit a parků jsou velmi blízko. Park Židovské pece je vzdálen jen deset minut od objektu. Ve stejné vzdálenosti se nalézá sportovní a rekreační areál Pražačka, který volně navazuje na areál Na Krejcárku, v němž je možné využít služeb discgolfu. V docházkové vzdálenosti patnácti minut se nalézá proslulý park Vrch Vítkov. V těsné blízkosti Vitkovie se nalézá známé kino AERO, Filmový klub VŠE, Divadlo Ponec, nebo Muzeum odboje a armady ČR. Do patnácti minut se nabízí také koupaliště, krytý bazén, Sportovní klub Žižkov Praha nebo XBowling. Ve vzdálenosti do patnácti minut je možné využít několik výchovně-vzdělávacích institucí, mimo jiné mateřskou školu, dvě základní školy, sportovní základní školu či gymnázium Na Pražačce, Střední odborná škola podnikatelská, Univerzita Jana Amose Komenského, Ekonomická Univerzita, Vysoká škola Unicorn College, Hudební škoda. Nákupní možnosti nabízí supermarkety jako BILLA, Potraviny Albert, Tesco Express nebo OC Atrium Flora (Bus 136), všechny umístěny do dvaceti minut chůze.

Více info: vitkovia.cz

Lokalita

Koněvova, Žižkov, Praha 3

Co si o projektu “Vitkovia I.” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty