28.11.2022

Vila Chittussi: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Vivus Aréna

Vyprodáno
Kurta Konráda, Vysočany, Praha 9

Detaily

 • ID:
  1554
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Vysočany
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  57 - 125 m2
 • Počet bytů celkem:
  66
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Developerský projekt Vivus Aréna od stejnojmenné společnosti je novostavbou. Dohromady jde o 66 nových bytů. Díky atraktivitě okolí, ale i jiným výhodám je už třetina bytů obsazená a další majitelé těchto bytů přibývají. Nové byty Vivus Aréna jsou nabízené k nastěhování od července 2013. Novostavba vyrostla v oblasti, jež se celkově rozvíjí. Developerský projekt má jednoduchou a žádanou koncepci. Při projektu a stavbě bylo vycházeno z bohatých zkušeností projektanta a díky tomu nové byty, celá novostavba i zasazení odpovídají náročným požadavkům klientů. Dům se nachází podél ulice Kurta Konráda. Novostavba disponuje třemi schodišťovými jádry s výtahem. Tím se dům rozděluje na tři samostatné části s vlastními vchody z ulice Ocelářská. V přízemí novostavby nejsou nové byty, ale atraktivní komerční prostory s prosklenými výlohami. Díky tomu celý projekt působí provzdušněným dojmem. Autorem developerského projektu je Vivus Aréna a.s.

Byty: Nové byty z developerského projektu Viva Aréna jsou důmyslně řešené. Půdorys novostavby umožňuje maximální využitelnost plochy s důrazem na možnou zařaditelnost. Viva Aréna nabízí byty dispozic od 1+kk do 4+kk s plochou od 57 do 125 m2. Téměř každý byt má svou terasu, balkon či lodžii. Poloha domu umožňuje orientaci většiny bytů východním a západním směrem. Součástí novostavby jsou také garáže nacházející se ve třetím až prvním podzemní podlaží. Garáže mají vjezd z ulice Drahobejlova a výjezd do ulice Ocelářská.

Lokalita: Novostavba je zasazená do pěkné lokality pražských Vysočan v Praze 9 nedaleko O2 Arény a nového pražského obchodního centra Galerie Harfa. Nejde však o jediné přednosti, které se nachází v dosahu developerského projektu. V těsné blízkosti novostavby je stanice metra Českomoravská a nedaleko také najdete nádrží Libeň. Celkově je lokalita občansky vybavená. Pouhých 600 m od domu je základní škola, cca 400 m mateřská škola a snadno dostupné jsou i další školy. Nejbližší supermarket je 300 m od novostavby. Nedaleko je rovněž zdravotnické zařízení. V okolí nechybí ani příležitosti pro volnočasové aktivity v podobě sportovišť či kulturních center. Ať už svůj volný čas trávíte rádi jakýmkoliv způsobem, Vivus Aréna vám to s velkou pravděpodobností poskytne. Vysočany byly na počátku 20. století samostatným městem. Roku 1922 se stávají součástí Prahy. Nachází se v obvodu Prahy 9 a jejich menší část spadá pod Prahu 3. Vysočany patří mezi dynamické části s průmyslovou oblastí, obytnou oblastí, administrativní zónou, železniční tratí atd. Vysočanami protéká říčka Rokytka. Z kulturních památek Vysočan si uveďme alespoň Sochu Průmysl, Kostel Krista Krále, Komín strojíren Praga, Hainovu vilu, Výklenkovou kapličku na Klíčově atd.

Lokalita

Kurta Konráda, Vysočany, Praha 9

Co si o projektu “Vivus Aréna” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty