Vivus Aréna

Aktualizováno: 3 ledna, 2012
Vivus Aréna
Adresa Kurta Konráda, Vysočany, Praha 9
K nastěhování od vyprodáno
Počet jednotek 66
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 57 - 125 m2
Developer Vivus Aréna a.s.


O projektu:

Developerský projekt Vivus Aréna od stejnojmenné společnosti je novostavbou. Dohromady jde o 66 nových bytů. Díky atraktivitě okolí, ale i jiným výhodám je už třetina bytů obsazená a další majitelé těchto bytů přibývají. Nové byty Vivus Aréna jsou nabízené k nastěhování od července 2013. Novostavba vyrostla v oblasti, jež se celkově rozvíjí. Developerský projekt má jednoduchou a žádanou koncepci. Při projektu a stavbě bylo vycházeno z bohatých zkušeností projektanta a díky tomu nové byty, celá novostavba i zasazení odpovídají náročným požadavkům klientů. Dům se nachází podél ulice Kurta Konráda. Novostavba disponuje třemi schodišťovými jádry s výtahem. Tím se dům rozděluje na tři samostatné části s vlastními vchody z ulice Ocelářská. V přízemí novostavby nejsou nové byty, ale atraktivní komerční prostory s prosklenými výlohami. Díky tomu celý projekt působí provzdušněným dojmem. Autorem developerského projektu je Vivus Aréna a.s.

Byty:

Nové byty z developerského projektu Viva Aréna jsou důmyslně řešené. Půdorys novostavby umožňuje maximální využitelnost plochy s důrazem na možnou zařaditelnost. Viva Aréna nabízí byty dispozic od 1+kk do 4+kk s plochou od 57 do 125 m2. Téměř každý byt má svou terasu, balkon či lodžii. Poloha domu umožňuje orientaci většiny bytů východním a západním směrem. Součástí novostavby jsou také garáže nacházející se ve třetím až prvním podzemní podlaží. Garáže mají vjezd z ulice Drahobejlova a výjezd do ulice Ocelářská.

Lokalita:

Novostavba je zasazená do pěkné lokality pražských Vysočan v Praze 9 nedaleko O2 Arény a nového pražského obchodního centra Galerie Harfa. Nejde však o jediné přednosti, které se nachází v dosahu developerského projektu. V těsné blízkosti novostavby je stanice metra Českomoravská a nedaleko také najdete nádrží Libeň. Celkově je lokalita občansky vybavená. Pouhých 600 m od domu je základní škola, cca 400 m mateřská škola a snadno dostupné jsou i další školy. Nejbližší supermarket je 300 m od novostavby. Nedaleko je rovněž zdravotnické zařízení. V okolí nechybí ani příležitosti pro volnočasové aktivity v podobě sportovišť či kulturních center. Ať už svůj volný čas trávíte rádi jakýmkoliv způsobem, Vivus Aréna vám to s velkou pravděpodobností poskytne. Vysočany byly na počátku 20. století samostatným městem. Roku 1922 se stávají součástí Prahy. Nachází se v obvodu Prahy 9 a jejich menší část spadá pod Prahu 3. Vysočany patří mezi dynamické části s průmyslovou oblastí, obytnou oblastí, administrativní zónou, železniční tratí atd. Vysočanami protéká říčka Rokytka. Z kulturních památek Vysočan si uveďme alespoň Sochu Průmysl, Kostel Krista Krále, Komín strojíren Praga, Hainovu vilu, Výklenkovou kapličku na Klíčově atd.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (69 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky