04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Vivus Kamýk

Vyprodáno
U Kamýku, Kamýk, Praha 4

Detaily

 • ID:
  1545
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Kamýk
 • Byty k nastěhování od:
  červenec 2013 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  37 - 113 m2
 • Počet bytů celkem:
  126
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Novostavba Vivus Kamýk je autorské dílo ing. Arch. Ivana Hnízdila a je umístěna do žádané lokality Prahy 4 - Kamýk. Developerský projekt představuje architektonickou kompozici dvou samostatných objektů, mezi kterými tak vzniká veřejný prostor s parkovištěm. Ve dvou etapách vzniknou dva polyfunkční bytové domy, které leží u křižovatky ulic Mariánská a U Kamýku. Lze hovořit o tom, že nové bydlení Vivus Kamýk tvoří dominantu této lokality. Novostavba je proporčně vyvážená a citlivě dotváří celkový ráz a charakter lokality. Součástí projektu a tedy i dvou novostaveb je supermarket Spar, což zvyšuje občanskou vybavenost okolí. Developerský projekt byl zahájen v roce 2011 a v současné době byl úspěšně zkolaudován. Rezidence pak nabízí 119 bytových jednotek a sedm nebytových jednotek, dále pak je k dispozici dostatek garážových míst a úložných prostorů v podobě sklepů. Každý kdo hledá klidné rodinné prostředí, bude s projektu Vivus Kamýk nadšen.

Byty: Byty v rámci obytného komplexu Vivus Kamýk jsou dispozičně uspořádány od 1+kk po 4+kk. Plocha nových bytových jednotek se tak pohybuje v rozmezí od 37-113m2. V současné době je v objektu A nabízeno 95 bytů, z nichž je už 57 už prodáno, v této novostavbě je i 7 nebytových jednotek, které jsou rovněž prodány. V druhé novostavbě je k dispozici 24 bytů, kde je již 17 prodaných. Cena nabízených bytů je od 2.025.727 Kč do 7.699.758 Kč. Standard bytových jednotek je následující, vnitřní stěny jsou vyzdívané a stejně tak i příčky. Bytová jádra jsou obezděna tvarovkami Porotherm. V pokojích a ložnicích je položena plovoucí podlaha. Dveře, které jsou vstupní, jsou bezpečnostní třídy 3, ty interiérové jsou prosklené či plné. V každém bytě je pak prvotřídní vzduchotechnika.

Lokalita: Nespornou výhodou této lokality, je její dopravná obslužnost, kdy se dostanete pohodlně za 10 minut autobusem na nejbližší stanici metra Kačerov nebo za 15 minut na metro Pankrác. Praha 4 je pak ceněna pro širokou škálu služeb, kdy najdete v okruhu 700 metrů mateřskou školku, základní školu, zdravotnická zařízení, úřad MČ Praha 12.
Novostavba, která je rozložena na dvě etapy, počítá i se supermarketem Spar, který pouze rozšíří občanskou vybavenost lokality. V okolí je dostatečné množství obchodů, supermarketů, restaurací a nákupní středisko OBI. Navíc je zde zeleň na dosah ruky, nelze opomenout přírodní park Modřanská rokle, což je chránění území, dále pak příjemnou atmosféru Zátišského potoka či Borový rybník. Není tedy pochyb o tom, že je zde prostor pro sportovní aktivity, odpočinek a relaxaci. Značené cyklostezky pak umožňují opustit ruch města a vyjet ven z Prahy. A v neposlední řadě lokalita nabízí tenisové dvorce a Squash Arénu.

Lokalita

U Kamýku, Kamýk, Praha 4

Co si o projektu “Vivus Kamýk” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty