28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Vivus Kolbenova II

V prodeji
Smržových, Vysočany, Praha 9

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Vysočany
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2023
 • Počet bytů celkem:
  165
 • Velikost jednotek:
  1kk - 4kk

O projektu

V rámci druhé etapy výstavby čtvrti Vivus Kolbenova je v nabídce celkem 165 bytových jednotek o dispozici 1kk až 4kk nacházejících se ve dvou různých bytových domech se dvěma společnými podzemními podlažími. Zatímco nedílnou součást každého z nich tvoří sklepní kóje a přístup do společné kolárny a kočárkárny, v závislosti na vybrané bytové jednotce je k dispozici balkón, prostorná terasa a nebo předzahrádka. Garážové stání je však nutno přikoupit zvlášť.

Lokalita

Celý projekt je tvořen pěti různými etapami navazujících na hlavní ulici Kolbenova v pražských Vysočanech. Kompletní občanská vybavenost v podobě pošty, školy a školky, lékáren či restaurací se nachází pouhých pár kroků od domů. Pro širší nákupní možnosti, stejně tak jako fitness a wellness centrum, lze využít nedaleké obchodní centrum Galerie Fénix. Nejen, že je projekt umístěn v těsné blízkosti stanice metra B – Kolbenova poskytující rychlý přesun do centra města, zároveň bude v budoucnu plynule navazovat na přírodní park Rokytka ideální na běh, jízdu na kole či kolečkových bruslích.

Lokalita

Smržových, Vysočany, Praha 9

Co si o projektu “Vivus Kolbenova II” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty