02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Vivus Kolbenova

V prodeji
Kolbenova / Na Černé strouze, Vysočany, Praha 9

Detaily

O projektu

O projektu: V Praze 9-Vysočanech vznikne na místě bývalých továrních hal ČKD nový developerský projekt Vivus Kolbenova. Po zbourání hal někdejšího strojírenského gigantu se bude stavět v prostoru mezi ulicemi Kolbenova a Na Černé strouze. Projekt, který bude dílem společnosti Pankrác, a.s., vznikne v příštích letech postupně v pěti až šesti etapách. Celkem bude rezidenční komplex tvořit 8 objektů tyčících se do výšky 8, 10 a 15 nadzemních podlaží. Všech 8 domů bude mít zároveň také dvě podzemní podlaží. Dva nové domy budou kombinací bytových, administrativních a komerčních prostor, zbylé tři domy se plánují pouze jako bytové. Vznikne zde více než 1000 nových bytů, dále obchody a kanceláře. Pro rezidenty bude připraveno také 720 parkovacích stání. Developer pamatuje i na dostatek zeleně, mezi jednotlivými domy by měly vzniknout parky. Dokončení projektu je plánováno na rok 2022.

Lokalita: Vysočany, spadající do městské části Praha 9, bývaly průmyslovou čtvrtí, nyní se ale mění v oblíbenou adresu, na které se bude stavět nový developerský projekt Vivus Kolbenova. Po zbourání továrních hal patřících zkrachovalé společnosti ČKD se začne stavět na pozemcích mezi ulicemi Kolbenova a Na Černé strouze. Občanská vybavenost je v okolí na velmi dobré úrovni. Pouhých 7 minut jízdy autem se nachází nákupní centrum Fénix. Cesta autem do základní školy Špitálská vám potrvá 3 minuty autem, mateřská škola U Vysočansného pivovaru je vzdálená 5 minut jízdy. K městskému úřadu Prahy 9 a na policejní stanici autem dorazíte za 4 minuty, o minutu kratší je cesta k nejbližšímu zdravotnímu středisku. V okolí rovněž najdete dostatek zeleně. V dojezdové vzdálenosti pouhých 5 minut se nalézají Sady na Klíčově, za 7 minut se dostanete k zámeckému parku v Hloubětíně. Sportovce potěší blízkost Plaveckého a sportovního areálu Hloubětín nacházejícího se jenom 7 minut jízdy autem od obytného komplexu. Pokud budete chtít vyrazit za kulturou, musíte do centra města, což zvládnete metrem za 20 minut. Výhodou je také vynikající dopravní spojení, protože zastávka metra Kolbenova na trase B se nachází v docházkové vzdálenosti pouhou minutu. Stejně daleko je i zastávka tramvaje Kolbenova.

Více info: vivus.cz > Vivus Kolbenova

Lokalita

Kolbenova / Na Černé strouze, Vysočany, Praha 9

Co si o projektu “Vivus Kolbenova” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty