02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Vivus Pankrác

Vyprodáno
Hanusova, Pankrác, Praha 4

Detaily

 • ID:
  1635
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Pankrác
 • Byty k nastěhování od:
  2014 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  51 - 138 m2
 • Počet bytů celkem:
  167
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Dva souběžně stojící osmipatrové domy jsou dalším z developerských projektů společnosti Vivus. Novostavba odráží veškeré moderní prvky architektury 21. století. Moderní a především luxusní nové byty citlivě doplňují celý ráz čtvrti Pankrác. Jedním ze záměrů projektu Vivus Pankrác je přiblížit se, co nejvíce mladým rodinám a jejich aktivitám, dalším ze záměrů je pak nabídnout komfortní a moderní bydlení. Novostavba se týčí v ulici Hanusova, což je jen několik málo kroků od stanice metra Pankrác a obchodní centra Arkády, celkově projekt zapadá do dynamického rázu čtvrti.
Novostavba je jeden monolit s cihlovými příčkami a každý z bytů se pyšní vysokým standardem, komplex je pak od městského ruchu oddělen okolními kancelářskými budovami, které paradoxně dodávají místu intimitu a soukromí. Nové byty jsou koncipovány tak, aby vyhověly nárokům jednotlivce i velkým rodinám.

Byty: Novostavba Vivus Pankrác se skládá ze dvou objektů, kdy objekt A nabízí 76 bytů, z nichž je většina již prodána, objekt dále nabízí i 7 nebytových jednotek. Druhá novostavba disponuje 91 byty, z nichž je už nyní 76 prodáno. Celkový počet bytů je tedy 167, kdy se rozloha pohybuje od 51m2 do 138m2. Cenové rozpětí je od 2.399.844 Kč do 14.054.584 Kč.
Novostavba má 8 nadzemních podlaží, podzemí je určeno pro parkovací místa s dálkově ovládaným vjezdem a přímým vstupem k výtahu a schodišti, přízemí jedné z budov je věnováno komerčním aktivitám, je zde počítáno s novými provozovnami služeb, což doplňuje občanskou vybavenost lokality. Většina z nabízených bytů disponuje balkónem nebo terasou, přízemní byty mají předzahrádku. Každý z nových bytů může počítat se sklepem a součástí domů je i společná kočárkárna. V developerském projektu pak má místo i dětské hřiště, jež je součástí komplexu budov.
Bytové jednotky podléhají vysokým standardům a jsou zde tak užity výhradně kvalitní materiály a vybavení.

Lokalita: Pankrác je součástí katastrálního území Prahy 4, v průběhu 60. let vyrostla sídliště Pankrác I.-III., výstavba pak pokračovala především výškovými budovami, kdy na Pankráci najdeme dvě nejvyšší budovy v Česku. Vivus Pankrác je vzdálená pouze několik metrů od stanice metra C- Pankrác. V docházkové vzdálenosti je také jedno z nejnovějších nákupních centrum Arkády Pankrác, které nabízí veškeré služby, nepřeberné množství obchodů a zábavní vyžití. Okolní výškové budovy jsou pak využívány především jako kanceláře, a tak je zde možnost pracovních příležitostí. V nejbližším okolí je pak samozřejmostí dostupnost mateřských a základních školek, kdy se nacházejí cca 600m od novostavby. Stejně dobře dostupné jsou i zdravotnické (180m) a sportovní zařízení. Zeleň je reprezentována parkem s dětským koutkem.

Lokalita

Hanusova, Pankrác, Praha 4

Co si o projektu “Vivus Pankrác” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty