30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Vivus Uhříněves - Nové byty blízko města i přírody

V prodeji
Fr. Diviše / Ke kříži, Uhříněves, Praha 10

Detaily

 • ID:
  10181
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Uhříněves
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk

O projektu

Vivus Uhříněves - V. etapa: Pátá etapa projektu zahrnuje tři bytové domy nedaleko Nového náměstí a supermarketu Billa. V nabídce se nacházejí bytové jednotky s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Pro budoucí rezidenty se nabízí parkovací stání v ulici či v podzemních garážích.

O projektu: Nový, moderní developerský projekt nazvaný Vivus Uhříněves se nachází v katastrálním území Uhříněves, na jihovýchodním okraji Praha 10. Bytový komplex novostaveb se bude dělit na několik stavebních etap. Novostavby vyrostou na pozemcích původní cihelny a budou obsahovat klasické dispozice 1+kk – 4+kk. K bytům patří lodžie, terasy, sklepy, komory. Je zde také možnost jak podzemních parkovacích stání, tak stání na povrchu. Stavba první etapy byla zahájena v dubnu 2015. Developerem projektu je společnost Vivus Uhříněves s.r.o.

Lokalita: Moderní bytový areál se nachází mezi ulicemi Fr. Diviše a Ke kříži v centru Uhříněvsi, spadají pod Prahu 10. Místo je nedaleko Nového náměstí, což zabezpečuje plnou občanskou vybavenost. V místě se nachází základní i mateřská škola, domov pro seniory, Česká pošta, služebna Městské policie, lékárna, banka, sportovní zařízení i obchodní síť. Součástí komplexu je supermarket, restaurace a další služby.

Prochází tudy síť cyklostezek a k procházkám přírodou lákají i nedaleké vodní plochy – PodlesKý rybník. Dopravní dostupnost do centra Prahy je na vynikající úrovni (v Uhříněvsi zastavuje přes 14 linek MHD a jezdí vlaky, dálkové autobusy). Například Hlavní Nádraží je vzdálené 15 minut, jen 10 minut trvá cesta autobusem na metro Háje, 20 minut k metru Depo Hostivař. Mimo to nabízí Uhříněves sportovní vyžití a prostor k relaxaci - fotbalové hřiště, tenisové kurty, venkovní fitness, skate park nebo v nedalekých Čestlicích vodní park Aquapalace Praha, jedinečný komplex zahrnující vodní a saunový svět, fitness, welness, rehabilitace a hotel, který doplní již tak širokou nabídku možností jak trávit volný čas.

Lokalita

Fr. Diviše / Ke kříži, Uhříněves, Praha 10

Co si o projektu “Vivus Uhříněves - Nové byty blízko města i přírody” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty