30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Vlčice Residence

Vyprodáno
Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj

Detaily

O projektu

O projektu: V Peci pod Sněžkou nabízí Rezidence Vlčice 23 horských apartmánů v bytovém domě, jehož návrh spojuje tradiční přírodní materiály se sklem velkých francouzských oken. K jednotkám náleží úložné prostory k uschování sportovního vybavení, parkovací stání buď v podzemních garážích, nebo před domem.

Developerem je společnost Pec Development a.s. , která plánuje výstavbu dokončit a apartmány předat novým majitelům do konce roku 2021.

Lokalita: Projekt vyroste přímo v obci Pec pod Sněžkou v Královéhradeckém kraji. Toto horské středisko je turistickém a sportovním centrem Krkonoš.

Kromě zimních aktivit lokalita nabízí mnoho příležitostí k rekreaci a sportu během celého roku – vysokohorskou turistiku po národním přírodním parku, rozhlednách, památkách či okolních městech, mnoho cyklostezek, adrenalinové sporty, golf, wellness, lanový park, bikepark, paddleboardy a loďky na labské přehradě.

Lokalita

Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj

Co si o projektu “Vlčice Residence” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty