01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

27.06.2022

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej další etapy projektu

25.06.2022

Nemovitostní fondy jako řešení v době, kdy bohatí bohatnou a chudí chudnou → článek

Více aktualit

Developerský projekt Vlčice Residence

Vyprodáno
Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj

Detaily

O projektu

O projektu: V Peci pod Sněžkou nabízí Rezidence Vlčice 23 horských apartmánů v bytovém domě, jehož návrh spojuje tradiční přírodní materiály se sklem velkých francouzských oken. K jednotkám náleží úložné prostory k uschování sportovního vybavení, parkovací stání buď v podzemních garážích, nebo před domem.

Developerem je společnost Pec Development a.s. , která plánuje výstavbu dokončit a apartmány předat novým majitelům do konce roku 2021.

Lokalita: Projekt vyroste přímo v obci Pec pod Sněžkou v Královéhradeckém kraji. Toto horské středisko je turistickém a sportovním centrem Krkonoš.

Kromě zimních aktivit lokalita nabízí mnoho příležitostí k rekreaci a sportu během celého roku – vysokohorskou turistiku po národním přírodním parku, rozhlednách, památkách či okolních městech, mnoho cyklostezek, adrenalinové sporty, golf, wellness, lanový park, bikepark, paddleboardy a loďky na labské přehradě.

Lokalita

Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj

Co si o projektu “Vlčice Residence” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty