Vltavská vyhlídka

Aktualizováno: 29 června, 2015
Vltavská vyhlídka
Adresa Jateční, Holešovice, Praha 7
K nastěhování od 2016
Počet jednotek 156
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 30 - 120 m2
Developer CENTRAL GROUP a.s.


O projektu:

Nový developerský projekt společnosti CENTRAL GROUP a.s. představuje rezidenční komplex čtyř domů, vzájemně propojených. Novostavby čítají šest podlaží a celkově je tak v nabídce 156 nových bytů. Areál se nachází na prestižní adrese v městské části Holešovice na Praze 7. Na ulici Jateční tak vzniká opravdu nepřehlédnutelný komplex novostaveb, které v sobě snoubí moderní architekturu s luxusním provedením. Prodej nových bytů, které jsou dispozičně řešeny 1+kk – 4+kk, byl zahájen 14. 9. 2015. Developerský projekt se pyšní atraktivními, nepřehlédnutelnými střešními terasami a balkony, které nabízí úžasný výhled na řeku Vltavu. Novostavba se může pochlubit i energetickým štítkem skupiny B. Dokončení stavebních prací na novostavbě se plánuje na konec srpna 2016. K nastěhování bude komplex připravený k 1.10.2016.

Byty:

Bytový komplex Vltavská vyhlídka nabízí bytové jednotky v klasickém provedení 1+kk – 4+kk. Nemenší byty 1+kk mají užitnou plochu od 28 m2 až po 40 m2. Byty 2+kk jsou rozměrově od 45 m2 až 71 m2. Větší byty 3+kk mají užitnou plochu 64 m2 – 92 m2. Největší byty 4+kk mají rozměrově nejvíce metrů a to od 89 m2 až po 120 m2. Ceny jsou včetně DPH a jsou zde započítány i balkony či terasy. Parkování je řešeno stáními přímo před bytovým areálem. Kvalitní nové byty jsou provedeny pouze ve vysokém standardu, tak jak je u developera CENTRAL GROUP, zvykem. Společnost má ve svém portfoliu služeb i možnost získání a vyřízení hypotéky s velmi nízkým úrokem.

Lokalita:

Bytový komplex Vltavská vyhlídka vyrůstá v oblíbené lokalitě Prahy 7, v katastrálním území Holešovice v proluce mezi ulicemi Na Maninách, V Háji a Jateční. Lokalita se stává hodně vyhledávanou a to hned z několika důvodů. Díky dynamickému rozvoji tak nabízí všechny myslitelné výhody moderního velkoměsta. Její nesporně velkou výhodou je perfektní dopravní dostupnost kamkoli po Praze. Díky stanici tramvaje vzdálené jen 3 minuty chůze a docházkové vzdálenosti stanice metra, je centrum Prahy dostupné do 10 minut. Další výhodou je kompletní občanská vybavenost v pěším dosahu. Obchod je vzdálený pouhých 610 m, vinotéka 380 m, cukrárna s kavárnou 610 m, showroom 400 m. Občanskou vybavenost také zastupují školy a školky, lékárna a zdravotní zařízení. V rekonstruovaných domech a novostavbách původně dělnické čtvrti, se dnes nachází nejen řada nejrůznějších služeb, ale také spousta míst pro kulturní a sportovní vyžití.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (58 hlasů, průměr: 4,80 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky