30.09.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt Výhledy Barrandov II

V prodeji
Werichova, Barrandov, Praha 5

Detaily

 • ID:
  1356
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Barrandov
 • Počet bytů celkem:
  151
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk

O projektu

Druhá etapa projektu Výhledy Barrandov nabídne 151 bytových jednotek vysokého standardu rozmístěných do 4 bytových domů. Dispozice jednotek jsou od 1+kk po 3+kk s balkony, terasami či předzahrádkami, s možností parkování na krytých parkovacích stáních či venku přímo u domů. První fáze výstavby projektu Výhledy Barrandov II nabídne v domech A a B celkem 151 jednotek a 134 garážových stání. Developerem projektu je EKOSPOL.

Lokalita

Developerský projekt Výhledy Barrandov se nachází v pražské městské části Barrandov (Praha 5), na ulici Werichova. Novostavba je situována na prosluněných stráních jižně od Prokopského a Dalejského údolí, díky čemuž nabízí unikátní výhled na panorama hlavního města. Díky bezprostřední blízkosti dvou chráněných přírodních parků jsou Výhledy Barrandov ideální lokalitou pro procházky nebo sportovní vyžití v přírodě. Zároveň lokalita disponuje kompletní občanskou vybaveností s množstvím obchodů nebo aquaparkem v docházkové vzdálenosti. Autem je možné dojet do dvaceti minut do centra Prahy, 3 minuty chůze je vzdálená nejbližší zastávka tramvaje. Cesta tramvají na metro B Smíchovské nádraží zabere necelých 13 minut a cesta autem na Pražský okruh 5 minut.

Lokalita

Werichova, Barrandov, Praha 5

Co si o projektu “Výhledy Barrandov II” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty