30.09.2022

Green Port Strašnice: projekt byl zkolaudován

28.09.2022

Bytový dům Dalejská: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

26.09.2022

Rezidence Podolí: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

25.09.2022

Proč lepší dostupnost hypoték znamená dražší byty? → článek

24.09.2022

Block Luna: v prodeji jsou bytové domy na Praze 8

Více aktualit

Developerský projekt Výhledy Barrandov

Vyprodáno
Werichova, Barrandov, Praha 5

Detaily

 • ID:
  1356
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Barrandov
 • Byty k nastěhování od:
  léto 2017 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  35 - 124m2
 • Počet bytů celkem:
  281
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  2.933.355 Kč - 4.673.180 Kč

O projektu

O projektu: Novostavba situována v Praze 5 na Barrandově je koncipována s cílem poskytnout svým budoucím obyvatelům skutečně prvotřídní bydlení splňující přání i těch nejnáročnějších. Mezi nabídkou developerského projektu sestávajícího z 281 nových bytů situovaných ve dvou moderních devítipodlažních bytových domech si každý přijde na své. Novostavba disponuje jak balkony, tak terasami popř. obojím. Architektura horních podlaží domu byla vyřešena kaskádovitým postupným stylem, přičemž byty v horních patrech disponují unikátními terasami s výhledem do až tří světových stran. Pýchou developerského projektu je také velmi praktické řešení parkování. K dispozici je až 264 garážových stání a k tomu také dostatek parkovacích míst na povrchu. Komfort bydlení je dále umocněn skrze sklípky situované v prostorách podzemních garáží. Developerem je EKOSPOL.

Byty: Nové byty Výhledy Barrandov jsou k dispozici jako 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk a rozloze 35 až 124 metrů čtverečních. Byty by měly být připraveny k nastěhování na léto 2017. Novostavba je navržena s balkony a terasami. V základní ceně je obsažen vysoký standard vybavení ve všech bytech. Byty se pyšní především vynikajícími výhledy na okolní krajinu, čehož je dosaženo díky originálnímu architektonickému řešení.

Lokalita: developerský projekt Výhledy Barrandov se nachází v městské části Barrandov, Praha 5, ul. Werichova. Novostavba je situována na prosluněných stráních jižně od Prokopského a Dalejského údolí, což nabízí unikátní výhled na panorama hlavního města. Díky bezprostřední blízkosti dvou chráněných přírodních parků jsou Výhledy Barrandov ideální lokalitou pro procházky nebo sportovní vyžití v přírodě. Nové byty také disponují kompletní občanskou vybaveností s množstvím obchodů nebo aqvaparkem v docházkové vzdálenosti. Kromě toho se může tento developerský projekt pyšnit i vynikající dopravní dostupností, díky které je možné být do dvaceti minut v samém centru Prahy. 3 minuty chůze je vzdálená nejbližší zastávka tramvaje. Cesta tramvají na metro B Smíchovské nádraží zabere necelých 13 minut a cesta autem na Pražský okruh 5 minut.

Lokalita

Werichova, Barrandov, Praha 5

Co si o projektu “Výhledy Barrandov” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty