Výhledy Barrandov

Aktualizováno: 1 července, 2015
Výhledy Barrandov
Adresa Werichova, Barrandov, Praha 5
K nastěhování od léto 2017 (vyprodáno)
Počet jednotek 281
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 35 - 124m2


O projektu:

Novostavba situována v Praze 5 na Barrandově je koncipována s cílem poskytnout svým budoucím obyvatelům skutečně prvotřídní bydlení splňující přání i těch nejnáročnějších. Mezi nabídkou developerského projektu sestávajícího z 281 nových bytů situovaných ve dvou moderních devítipodlažních bytových domech si každý přijde na své. Novostavba disponuje jak balkony, tak terasami popř. obojím. Architektura horních podlaží domu byla vyřešena kaskádovitým postupným stylem, přičemž byty v horních patrech disponují unikátními terasami s výhledem do až tří světových stran. Pýchou developerského projektu je také velmi praktické řešení parkování. K dispozici je až 264 garážových stání a k tomu také dostatek parkovacích míst na povrchu. Komfort bydlení je dále umocněn skrze sklípky situované v prostorách podzemních garáží. Developerem je EKOSPOL.

Byty:

Nové byty Výhledy Barrandov jsou k dispozici jako 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk a rozloze 35 až 124 metrů čtverečních. Byty by měly být připraveny k nastěhování na léto 2017. Novostavba je navržena s balkony a terasami. V základní ceně je obsažen vysoký standard vybavení ve všech bytech. Byty se pyšní především vynikajícími výhledy na okolní krajinu, čehož je dosaženo díky originálnímu architektonickému řešení.

Lokalita:

developerský projekt Výhledy Barrandov se nachází v městské části Barrandov, Praha 5, ul. Werichova. Novostavba je situována na prosluněných stráních jižně od Prokopského a Dalejského údolí, což nabízí unikátní výhled na panorama hlavního města. Díky bezprostřední blízkosti dvou chráněných přírodních parků jsou Výhledy Barrandov ideální lokalitou pro procházky nebo sportovní vyžití v přírodě. Nové byty také disponují kompletní občanskou vybaveností s množstvím obchodů nebo aqvaparkem v docházkové vzdálenosti. Kromě toho se může tento developerský projekt pyšnit i vynikající dopravní dostupností, díky které je možné být do dvaceti minut v samém centru Prahy. 3 minuty chůze je vzdálená nejbližší zastávka tramvaje. Cesta tramvají na metro B Smíchovské nádraží zabere necelých 13 minut a cesta autem na Pražský okruh 5 minut.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (73 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky
Doporučujeme
19. 10. 2020
Novostavba top’rezidence Pomezí prodej bytů Praha 5 - Košíře

top’rezidence Pomezí

Na Pomezí, Košíře, Praha 5

1Q/2021 (1.etapa), 3Q/2023 (2.etapa)

O projektu: Top’ rezidence Pomezí je projekt bydlení v souladu s přírodou i městem v pražských Košířích. Jeho základní ideou je „bydlení uprostřed zeleně“. Návrh mezinárodních architektonických studií využívá terasovité členění pozemků, díky němuž mají domy dostatek soukromí a zároveň výhledy do zeleně a na panoramata Prahy. Za projektem...

Array