Výhledy Benešovsko

Aktualizováno: 29 června, 2020
Výhledy Benešovsko
Adresa Bukovany, Bukovany, Středočeský kraj
K nastěhování od 4Q/2021
Počet jednotek 13
Velikost jednotek 4+kk - 5+kk
Developer Redot


O projektu:

Výhledy Benešovsko je projekt 13 řadových rodinných domů v malé obci Bukovany ve Středočeském kraji. Jsou navrženy v nízekoenergetickém a pasivním standardu, s podlahovým vytápěním, tepelným čerpadlem, větráním s rekuperací a technologiemi k zachytávání a využívání dešťové vody například ke splachování wc. Střecha je navržena s bezúdržbovou vegetací.

Dispozičně jsou domy řešeny jako 4kk/5kk. Mají zahradu s terasou, která je propojena s hlavním obytným prostorem v přízemí, a tři ložnice, z nichž největší náleží balkon. Součástí každé jednotky je jedno venkovní parkovací stání.

Projekt vzniká pod záštitou developerské a realitní společnosti Redot, která plánuje výstavbu dokončit do konce roku 2021.

Lokalita:

Bukovany jsou obec s přibližně 700 obyvateli, přímo u Týnce nad Sázavou a nedaleko Benešova, ve Středočeském kraji. Domy jsou usazeny v krajině s výhledem do okolní přírody v oblasti Posázaví. Občanskou vybavenost zajišťuje 3 km vzdálené centrum Týnce nad Sázavou.

Praha je dostupná v rámci 30 minut autem. Lze využít i hromadnou dopravu, autobusové linky spojují Bukovany se sousedními Týncem a Benešovem, odkud se lze přímými spoji dostat do Prahy.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky