Výhledy Benešovsko

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Výhledy Benešovsko
Adresa Bukovany, Bukovany, Středočeský kraj
K nastěhování od 4Q/2021
Počet jednotek 13
Velikost jednotek 4+kk - 5+kk
Redot

O projektu:

Výhledy Benešovsko je projekt 13 řadových rodinných domů v malé obci Bukovany ve Středočeském kraji. Jsou navrženy v nízekoenergetickém a pasivním standardu, s podlahovým vytápěním, tepelným čerpadlem, větráním s rekuperací a technologiemi k zachytávání a využívání dešťové vody například ke splachování wc. Střecha je navržena s bezúdržbovou vegetací.

Dispozičně jsou domy řešeny jako 4kk/5kk. Mají zahradu s terasou, která je propojena s hlavním obytným prostorem v přízemí, a tři ložnice, z nichž největší náleží balkon. Součástí každé jednotky je jedno venkovní parkovací stání.

Projekt vzniká pod záštitou developerské a realitní společnosti Redot, která plánuje výstavbu dokončit do konce roku 2021.

Lokalita:

Bukovany jsou obec s přibližně 700 obyvateli, přímo u Týnce nad Sázavou a nedaleko Benešova, ve Středočeském kraji. Domy jsou usazeny v krajině s výhledem do okolní přírody v oblasti Posázaví. Občanskou vybavenost zajišťuje 3 km vzdálené centrum Týnce nad Sázavou.

Praha je dostupná v rámci 30 minut autem. Lze využít i hromadnou dopravu, autobusové linky spojují Bukovany se sousedními Týncem a Benešovem, odkud se lze přímými spoji dostat do Prahy.

Podobné nabídky
9907x
Novostavba Vysoký Újezd u Prahy prodej bytů Středočeský kraj - Beroun

Vysoký Újezd u Prahy

Vysoký Újezd, Beroun, Středočeský kraj

jaro 2020

O projektu: Vysoký Újezd u Prahy je starobylá obec, kterou projekt developerské skupiny Crestyl rozvíjí a modernizuje. Vzniká tak obec s historickým středem, na který navazuje moderní styl bydlení s novodobými technologiemi a kvalitní infrastrukturou. To vše na pokraji chráněné oblasti Český kras a 15 minut od Prahy. Vysoký...

Novostavba Berounská brána prodej bytů Středočeský kraj - Beroun

Berounská brána

Talichova, Beroun, Středočeský kraj

03/2020

O projektu: Projekt Berounská brána od skupiny Crestyl nabízí bydlení na pomezí historického centra a nádherné krajiny, která začíná 5 minut chůze od domů a pokračuje dál až do Křivoklátských lesů. V rámci projektu ve středočeském Berouně vzniká v 10 nízkopodlažních bytových domech 146 bytů, které doplňuje 30 řadových domů a 12 komfortních...

Array