04.07.2022

Rezidence Prosecká Vyhlídka: byl zahájen předprodej projektu

03.07.2022

Chybí stavební materiál a stavby se protahují. Ceny půjdou zase nahoru → článek

01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

Více aktualit

Developerský projekt Výhledy Benešovsko

Vyprodáno
Bukovany, Bukovany, Středočeský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Výhledy Benešovsko je projekt 13 řadových rodinných domů v malé obci Bukovany ve Středočeském kraji. Jsou navrženy v nízekoenergetickém a pasivním standardu, s podlahovým vytápěním, tepelným čerpadlem, větráním s rekuperací a technologiemi k zachytávání a využívání dešťové vody například ke splachování wc. Střecha je navržena s bezúdržbovou vegetací.

Dispozičně jsou domy řešeny jako 4kk/5kk. Mají zahradu s terasou, která je propojena s hlavním obytným prostorem v přízemí, a tři ložnice, z nichž největší náleží balkon. Součástí každé jednotky je jedno venkovní parkovací stání.

Projekt vzniká pod záštitou developerské a realitní společnosti Redot, která plánuje výstavbu dokončit do konce roku 2021.

Lokalita: Bukovany jsou obec s přibližně 700 obyvateli, přímo u Týnce nad Sázavou a nedaleko Benešova, ve Středočeském kraji. Domy jsou usazeny v krajině s výhledem do okolní přírody v oblasti Posázaví. Občanskou vybavenost zajišťuje 3 km vzdálené centrum Týnce nad Sázavou.

Praha je dostupná v rámci 30 minut autem. Lze využít i hromadnou dopravu, autobusové linky spojují Bukovany se sousedními Týncem a Benešovem, odkud se lze přímými spoji dostat do Prahy.

Co si o projektu “Výhledy Benešovsko” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty