30.09.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt Výhledy Řeporyje

V prodeji
Jáchymovská, Řeporyje, Praha 5

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Řeporyje
 • Byty k nastěhování od:
  3Q/2025
 • Počet bytů celkem:
  162
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 5+kk

O projektu

Bydlení v klidné lokalitě v obklopení přírody, a stále jen pár desítek minut městskou hromadnou dopravou od centra hlavního města. Skupina MS-INVEST dala vzniknout projektu Výhledy Řeporyje, který sestává ze 162 bytových jednotek s celou řadou dispozic – na výběr je od garsonky typu 1+kk až po velkorysých 5+kk. V závislosti na zvoleném bytě je pak jeho součástí předzahrádka, balkón či terasa. Sklepní kóje náleží ke všem jednotkám. Pohodlné parkování rezidentů je pak zajištěno garáží v podzemním podlaží.

Lokalita

Jak již samotný název projektu napovídá, nachází se v pražské městské části Řeporyje. Díky lokalitě na okraji města nabídne dostatek přírody a zeleně a stále plnou občanskou vybavenost včetně řady vzdělávacích institucí – mateřských i základních škol a gymnázií. Co se týče sportovního vyžití, okolí je bohaté na turistické a cyklistické stezky. Za návštěvu stojí zejména Prokopské a Dalejské údolí či přilehlý biopark Řepora. Dopravní dostupnost do centra města je zajištěna městskou hromadnou dopravou. Zatímco autobusová zastávka se nachází do minuty pěší chůze od objektu, na metro cesta trvá přibližně čtvrt hodiny.

Lokalita

Jáchymovská, Řeporyje, Praha 5

Co si o projektu “Výhledy Řeporyje” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty