30.09.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt Vysočanský mlýn

V přípravě
Ke Klíčovu, Vysočany, Praha 9

Detaily

O projektu

Na pozemcích bývalé Odkolkovy pekárny ve Vysočanech připravuje společnost Metrostav Development a. s. výstavbu rezidenčního projektu Vysočanský mlýn. Projekt je prozatím ve fázi přípravy. Jako první se bude realizovat kompletní revitalizace pozemků.

V areálu vzniknou nové čtvrti s bytovými domy a plánována je také výstavba potřebné občanské vybavenosti. Ze stávajících objektů bude zachována pouze bývalá správní budova, která bude zrekonstruována jako polyfunkční objekt s komerčními prostorami.

Součástí nové zástavby bude i původní fasáda objektu bývalého mlýna včetně původního továrního komínu. Cílem projektu je sladit několik typů zástavby, které se budou odlišovat typologií bytů, druhem fasády a použitými materiály.

V rámci projektu jsou plánována také veřejná prostranství, která propojí novou zástavbu s okolím. V současnosti nevyužívaný areál se stane součástí veřejných prostranství Vysočan a realizace projektu zvýší atraktivitu celé oblasti.

Projekt je ve fázi přípravy.

Lokalita:

V okolí náměstí OSN je k dispozici veškerá občanská vybavenost. Nedaleko areálu se nachází množství zelených ploch jako například park Jetelka a klíčovský lesopark.

Lokalita má výborné spojení s centrem Prahy a okolím. Dopravu zajišťuje metro ze stanice Vysočanská (trasa A) a dále autobusové a tramvajové linky. Nedaleko areálu se nachází vlakové nádraží Praha-Vysočany.

Lokalita

Ke Klíčovu, Vysočany, Praha 9

Co si o projektu “Vysočanský mlýn” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty