05.12.2022

Byty Verde Slaný: byl zahájen prodej projektu

28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

Více aktualit

Developerský projekt Vysoký Újezd Etapa III

V prodeji
Vysoký Újezd, okres Beroun, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Bobox
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Vysoký Újezd
 • Byty k nastěhování od:
  1Q/2023
 • Počet bytů celkem:
  15

O projektu

Jihozápadně od Prahy v lokalitě Vysoký Újezd se realizuje třetí etapa projektu komfortních rodinných domů, které nabídnou bydlení v přírodě a zároveň snadnou dostupnost do centra hlavního města.
V projektu domy Vysoký Újezd je na výběr celkem 15 rodinných domů v provedení Shell & Core, které umožní novým majitelům přizpůsobit si finální podobu svého domova podle svých představ.
Ve srovnání s předešlými etapami mají domy třetí etapy k dispozici dvě garážová stání a rozšířené skladovací prostory. Standardem domů jsou nyní také malby, pouzdra pro posuvné dveře, příprava na instalaci kamerového systému a zabezpečení domu, fotovoltaické panely, zavlažovací systém zahrady a příprava pro instalaci bazénu.
Projekt realizuje developerská společnost Bobox.

Lokalita

Projekt Domy Vysoký Újezd se nachází ve stejnojmenné obci jihozápadně od Prahy poblíž města Beroun. V obci je k dispozici základní občanská vybavenost včetně obchodů, restaurací, mateřské a základní školy a dalších služeb.
Do centra Prahy lze dojet autem za pouhou půlhodinu a na letiště Václava Havla do 20 minut. Nádraží je vzdáleno 4 km a na stanici metra Zličín lze dojet autem do 12 minut.

Lokalita

Vysoký Újezd, okres Beroun, Středočeský kraj

Co si o projektu “Vysoký Újezd Etapa III” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty