Developerský projekt White Garden II

vyprodáno
Na Bělidle, Smíchov, Praha 5

Detaily

 • ID:
  12211
 • Stav:
 • Developer:
  Lexxus Norton
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Smíchov
 • Byty k nastěhování od:
  2018 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  61 - 126 m2
 • Počet bytů celkem:
  17 + 11
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 4+kk mezonet
 • Cena bytů (od - do):
  5.995.000 Kč - 12.987.000 Kč

O projektu

White Garden II: Druhá etapa projektu White Garden II navazuje na již historickou budovou v secesním slohu White Garden I. V moderní budově White Garden II bude k dispozici celkem 15 bytů a dva ateliéry v přízemí. Některé byty budou disponovat rovněž balkonem či prostornou terasou. Rezidence White Garden II nabídne velice komfortní a novodobé bydlení ve velmi interesantní lokalitě Nový Smíchov a Anděl. Záměrem projektu je poskytnout výjimečné bydlení v centru Prahy a uspokojit zároveň i tu nejnáročnější klientelu. Výraznou dominantou je bezpochyby využití soukromé zahrady nacházející se ve vnitrobloku. V objektu je pamatováno taktéž na parkovací místa v podzemních garážích, z nichž vstup je přímo do podlaží prostřednictvím moderního výtahu. Záměrem projektu je umožnit exkluzivní bydlení ve vysokém standardu. White Garden II tímto poskytne dvojitá špaletová okna s izolačním dvojsklem. Podlahy skládající se z dřevěných vlysů a keramické dlažby. Balkony i terasy jsou zabezpečeny mrazuvzdornou dlažbou a mají kované zábradlí s grafitovým nátěrem. Vytápění je dálkové a v koupelnách je radiátor s elektrickou vložkou a elektrickou topnou rohoží. Předpokládaný termín finální podoby a možnosti k nastěhování je červenec 2018. Investorem je společnost Pierwood Capital, s.r.o.

White Garden I: Developerský projekt White Garden, který se rodí na Praze 5 - Smíchově v ulici Na Bělidle 28. Nejedná se o nový dům, ale stavbu po celkové revitalizaci. Není to novostavba, ale šestipodlažní obytný komplex, u něhož proběhla rozsáhlá rekonstrukce zahrnující nové střechy, výtahy, chodby a fasádu. Secesní budova z roku 1887 si zachovává svůj původní ráz, a i když nejde o nový dům, komfortem mu může směle konkurovat, navíc nabízí i soukromou zahradu. Zahrnuje celkem 11 nových bytů. Dokončení celého projektu je plánováno na jaro roku 2018. Developerem je společnost Pierwood Capital s.r.o. a prodejcem je společnost Lexxus Norton.

Byty: Rezidenční soubor White Garden dokonale zapadá do oblíbené lokality ležící hned u stanice metra Anděl. Nejde o žádnou rušivou novostavbu, ale objekt, který plně zachovává původního genia loci a nabízí nové byty o plošných dispozicích od 2+kk až po 4+kk. Rozměry bytů činí 55-126 m2, v budově se rovněž nachází kancelářský prostor. Některé byty mají balkon, ke všem bytům ovšem náleží sklep a garážové stání. Parkovací stání je ale nutné zakoupit zvlášť, není součástí ceny. Ceny bytů je třeba ověřit u prodejce.
Velký důraz se klade na standardy bytů. Okna jsou repliky stávajících, jedná se o dvojitá špaletová okna s izolačním dvojsklem, vstupní dveře bytů tvoří repliky původních kazetovaných dveří z masivu. Podlahy se skládají z dřevěných vlysů o tloušťce 22 mm a keramické dlažby. Balkony či terasy mají mrazuvzdornou dlažbu a kované zábradlí s grafitovým nátěrem. Sanita do koupelen a WC se dodává od firmy Laufen, baterie firmy Grohe, sprchový kout Ronn. Vytápění je dálkové, tvořené otopnými tělesy Radik, v koupelně potom koupelnový radiátor s elektrickou vložkou a elektrická topná rohož. Půdní byty počítají s klimatizací.

Lokalita: Občanská vybavenost v dosahu pár minut pěší chůze, to je obrovská výhoda developerského projektu White Garden, jež se nachází v ulici Na Bělidle 28 v Praze 5 na Smíchově. Pouhé dvě minuty pěší chůze vám potrvá cesta ke stanici metra Anděl (trasa B), zároveň je zde velká dopravní křižovatka ulic Nádražní, Štefánikova, Lidická, Plzeňská a odjíždějí odsud tramvaje číslo 1, 4, 5, 7, 9, 10, 12, 15, 16, 20, 21, 25. Tato křižovatka je východiskem i pro automobilovou dopravu. Vlak odjíždí z nedalekého Smíchovského nádraží vzdáleného přibližně 5 minut jízdy tramvají. Kulturní památky máte hned v dosahu. Na Malostranské náměstí je to 10 minut cesty tramvají číslo 12 nebo 20, můžete se odsud vydat prohlédnout si chrám svatého Mikuláše, nebo jít pěšky Nerudovou ulicí na Pražský hrad. Pouhých 7 minut jízdy tramvají číslo 9, 12, 15 nebo 20 se nachází Švandovo divadlo se zajímavým kulturním programem. Na Petřín je to jenom 7-8 minut jízdy tramvají číslo 9, 12, 15 nebo 20, čekají vás rozlehlé sady stvořené k relaxaci, pokud vystoupíte z tramvaje o stanici dále, můžete si zde zasportovat, nachází se zde Tyršův dům a Malostranská sokolovna. Další sportovní příležitosti najdete na Strahově, vzdáleném 16 minut jízdy autobusem číslo 191. Bohaté nákupní možnosti zastupuje obchodní centrum Nový Smíchov, kde se nachází hypermarket Tesco. Vzdálený je jenom 3 minuty chůze od domu. Sedm minut chůze se nalézá základní škola v Kořenského ulici. Mateřskou školu najdete na 3 minuty vzdáleném Náměstí 14. října. Poliklinika Medifin v Kartouzské ulici se zázemím praktických lékařů je od bytového komplexu jenom 7 minut chůze. Lékárna U Anděla je 3 minuty pěšky. Pobočka České pošty v Ostrovského ulici je v docházkové vzdálenosti 10 minut.

Lokalita

Na Bělidle, Smíchov, Praha 5

Co si o projektu “White Garden II” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty