04.10.2022

Šlikova 16: v prodeji jsou byty na Praze 6

03.10.2022

Kolčavka: v prodeji jsou byty na Praze 9

01.10.2022

Rezidence Bella Vista: v prodeji jsou byty v pražské Troji

30.09.2022

Rezidence Via Carolina: byla dokončena hrubá stavba projektu.

30.09.2022

Green Port Strašnice: projekt byl zkolaudován

Více aktualit

Developerský projekt Wolkerovo údolí

V prodeji
Jana a Jos. Kovářů, Ústí nad Orlicí

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Pardubický kraj
 • Lokalita:
  Ústí nad Orlicí
 • Byty k nastěhování od:
  2Q/2023
 • Počet bytů celkem:
  21
 • Velikost jednotek:
  1-3+kk

O projektu

Bytový projekt Wolkerovo údolí představuje moderní stavbu s jednoduchými liniemi a jemnými nadčasovými barvami, která zahrnuje 21 bytových jednotek. Dispozice bytů jsou od 1+kk po 3+kk s rozlohou od 33 do 80 metrů čtverečních. Pro byty je charakteristická prosvětlenost, kterou zajišťují velkoformátová okna, prostornost a praktičnost. K bytům v přízemí náleží předzahrádky a ke všem bytům jsou k dispozici parkovací stání. Předpokládaný termín dokončení projektu je jaro 2023.

Lokalita

Projekt Wolkerovo údolí najdete ve stejnojmenné oblasti Ústí nad Orlicí, a to konkrétně na ulici Jana a Jos. Kovářů. Lokalita se nachází ve východní části Ústí nad Orlicí nedaleko lesoparku, jímž prochází pěší i cyklistická turistická trasa, k dispozici je zde několik přístřešků k posezení i dětské hřiště. V rámci občanské vybavenosti je v docházkové vzdálenosti škola, restaurace, obchody, sportoviště, nemocnice i pošta. Město Ústí nad Orlicí obecně nabízí plnou občanskou vybavenost včetně kulturních zařízení, zastávek hromadné dopravy či historických památek.

Lokalita

Jana a Jos. Kovářů, Ústí nad Orlicí

Co si o projektu “Wolkerovo údolí” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty