28.11.2022

Vila Chittussi: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt X-LOFT 3. etapa

Vyprodáno
U libeňského pivovaru, Libeň, Praha 8

Detaily

 • ID:
  5165
 • Stav:
 • Developer:
  Design Development
 • Městská část / kraj:
  Praha 8
 • Lokalita:
  Libeň
 • Byty k nastěhování od:
  září 2013 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  49 - 68 m2
 • Počet bytů celkem:
  64
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Poslední dvě etapy developerského projektu X-LOFT byly úspěšně dokončeny v lednu roku 2013. Jednotlivé etapy na sebe navazují a vychází z úspěšného projektu společnosti Design Development. Projekt nabízí 75 nových bytů. Byty jsou vhodné pro všechny, kteří hledají originální, designové a ekologické bydlení blízkosti centra Prahy. Přejete si slunný loft, či prostorný mezonet nebo klasický byt s předzahrádkou? Typy bytů vám umožňují široký rozsah možností na výběr. Díky použití kvalitních materiálů (např. trojskla), zateplení fasády, umístění solárních panelů či využívání rekuperačního systému se novostavba řadí ke stavbám nízkoenergetickým. Díky bydlení v nových bytech developerského projektu můžete snížit provozní náklady na údržbu bytu až o 70%. Provozní náklady u loftu 2+kk jsou odhadovány na sumu 1550 Kč/měsíc. Částka zahrnuje vytápění, osvětlení, pojistku a úklid společných prostor, dále domovní odpad, teplou i studenou vodu a také provozní fond a správu domu. Bytový areál X-LOFT získal jako vůbec první rezidenční projekt stříbrný certifikát SBTooICZ. SBTooICZ posuzuje budovy z hlediska udržitelného rozvoje. Budovy jsou tak posuzovány podle různých kritérií, mezi které patří např. dopad na životní prostředí, dále sociální dopad a také kvalita a provozní náklady. Součástí novostavby jsou také podzemní garáže a sklepní prostory. Garážové stání ani sklep nejsou zahrnuty v základní ceně bytu.

Byty: Novostavba X-LOFT nabízí 75 nových bytů o velikostních kategoriích 1+kk až 3+kk. Rozměry bytů se pohybují od 20 do 120 m2 a jejich cena do 3 055 000 včetně DPH. V ceně nových bytů je zahrnuto designové vybavení interiéru. Při výstavbě byly použity jen kvalitní materiály, např. hladké sádrové stěrky, keramické obklady, velkoformátová italská keramická dlažba či dřevěná plovoucí podlaha.

Lokalita: Nové bydlení X-LOFT najdete v Praze 8 - Libeň. Projekt nabízí plnou občanskou vybavenost, dobrou dostupnost a velké množství zeleně. Zastávka tramvaje Stejskalova je vzdálena 2 minuty pěšky a metro B Palmovka 3 minuty. Do centra se metrem dostanete za 7 minut. Mateřské, základní i střední školy se nacházejí v okolí novostavby. Nakoupit si můžete v supermarketech (Albert, Billa, Kaufland) vzdálených do 7 minut chůze, nebo nákupním centru Nová Harfa (9 minut MHD). Za kulturou se můžete vydat například do Divadla pod Palmovkou (3 minuty pěšky). Lokalita vám poskytne široký výběr sportovního vyžití. Najdete zde fitness a wellness centrum, O2 arénu či cyklostezku A26. Lokalita vám bude vyhovovat i v případě, že máte rádi míčové hry. V blízkosti nového bydliště si můžete zahrát tenis, badminton, volejbal, golf či fotbal. Pro milovníky netradičních činností je zde také nedaleká bobová dráha nebo do lanové centrum.

Lokalita

U libeňského pivovaru, Libeň, Praha 8

Co si o projektu “X-LOFT 3. etapa” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty