04.07.2022

Rezidence Prosecká Vyhlídka: byl zahájen předprodej projektu

03.07.2022

Chybí stavební materiál a stavby se protahují. Ceny půjdou zase nahoru → článek

01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

Více aktualit

Developerský projekt Za Jízdárnou

V prodeji
Žižkova, Kolín, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Za Jízdárnou s.r.o
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Kolín
 • Byty k nastěhování od:
  2022
 • Počet bytů celkem:
  155
 • Velikost jednotek:
  2-4+kk

O projektu

Developerský projekt Za Jízdárnou nabídne po kompletním dokončení celkem 155 bytových jednotek řešených v moderním stylu. V první fázi dojde k vybudování dvou bytových domů s celkem 32 byty. K bytům náleží předzahrádky, lodžie nebo terasy a také sklepní kóje a parkovací stání. Dispozice bytů jsou od 2+kk po 4+kk a rozlohy od 57 do 89 metrů čtverečních. Interiéru dominuje smysl pro detail, maximální prosvětlenost a poutavý design, v exteriéru je kladen důraz na propojení s přírodou, prostor pro relaxaci i společenská setkání dospělých i dětí. Součástí projektu je proto i plocha o 4 tisících metrech čtverečních, která bude využita k výstavbě multisportovního hřiště, klidové zóny i kavárny. Developerem projektu, který bude kompletně dokončen v roce 2024, je společnost Za Jízdárnou s.r.o. První byty budou připraveny k nastěhování již v roce 2022.

Lokalita

Projekt Za Jízdárnou najdete ve městě Kolíně, královském městě s bohatou historií i plnou občanskou vybaveností. Kolín se nachází ve východní části Středočeského kraje a do hlavního města Prahy se z něj autem dostanete za 38 minut vlakem nebo do hodiny autem. Konkrétně najdete rezidenci poblíž ulice Žižkova, v těsné blízkosti nemocnice, potravin a dalších služeb, ale zároveň i ve slepé ulici obklopené zelení.

Lokalita

Žižkova, Kolín, Středočeský kraj

Co si o projektu “Za Jízdárnou” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty