30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Za Tišnovkou

Vyprodáno
Husovická, Husovice, Brno

Detaily

O projektu

O projektu: V Brně proběhne v rámci projektu Za Tišnovkou rekonstrukce čtyřpodlažního pavlačového domu a dostavba, která ho o jedno patro zvýší a rozšíří směrem do dvora.

Dům pak nabídne 35 moderních bytů v menších velikostech – s dispozicemi 1kk a 2kk. Ve dvoře bude umístěna zahrada přístupná rezidentům, částečně soukromá pro byty v přízemí. K některým z bytů v patře bude náležet balkon.

Lokalita: Projekt leží v klidné ulici Husovická. Husovice jsou čtvrtí města Brno, která v posledních letech prochází výraznou proměnou z průmyslového předměstí na atraktivní rezidenční lokalitu. Na nedalekém brownfieldu je připravován projekt čtvrti Nová Zbrojovka. Nachází se v severní části města, nedaleko parku Tišnovka, dětského hřiště a probíhající cyklostezky.

Centrum Brna je dostupné do 15 minut díky přímé tramvajové lince, občanská vybavenost pak v místě nebo do 10 minut od domu.

Co si o projektu “Za Tišnovkou” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty