Za Větrníkem

Aktualizováno: 28 července, 2020
Za Větrníkem
Adresa K Lesu, Dobříš, Středočeský kraj
K nastěhování od 3Q/2021
Počet jednotek 13
Velikost jednotek 4+kk - 5+kk
Developer NAEVIA INVEST s.r.o.


O projektu:

Projekt Za Větrníkem zahrnuje soubor moderních rodinných domů v těsné blízkosti přírody na okraji středočeského města Dobříš s dobrou dostupností do Prahy.

V aktuální etapě je v nabídce jsou dvojdomy s dispozicí 4+kk a samostatné domy 5+kk, všechny s rozlehlými zahradami, vlastním parkováním a v nízkoenergetickém standardu třídy A. Interiéry jsou maximálně propojeny s exteriérem a okolní přírodou díky velkoformátovým oknům, balkonům a terasám.

Developerem je společnost NAEVIA INVEST, která na návrhu spolupracovala s architektonickým studiem BOQ architekti. K nastěhování budou domy k dispozici v létě roku 2021.

Lokalita:

Domy jsou umístěny při ulici K Lesu na severním okraji města Dobříš, která přímo sousedí s lesem. Dobříš je obec s bohatou historií a zámkem s francouzským parkem, spadá pod území Středočeského kraje. Aktuálně má kolem 8 500 obyvatel, kterým poskytuje kompletní vybavenost vzdělávacích, kulturních a zdravotnických zařízení, služeb a obchodů.

Díky blízkému napojení na D4 je Praha dostupná do 30 minut automobilem a 40 minut trvá cesta autobusem z Dobříše na Smíchovské nádraží.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky