30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Záběhlické VÝHLEDY

Vyprodáno
Dolní Chaloupky, Záběhlice, Praha 10

Detaily

O projektu

O projektu: V historické části Prahy 10, v ulici Dolní chaloupky, se začal realizovat developerský projekt Záběhlické VÝHLEDY. Jeho autorem a zároveň stavitelem i prodejcem je společnost ED Development & Engineering. Jedná se o výstavbu moderního cihlového bytového domu s rovnou střechou, o čtyřech nadzemních podlažích. V prvním podlaží budou umístěna garážová stání, která si mohou zájemci k bytu přikoupit. Bytových jednotek – dvoupokojových a třípokojových - bude celkem osm a situovány budou ve druhém, třetím a čtvrtém NP. Všechny byty mají terasy s podlahami z přírodního kamene a sklepy.
Ve všech bytových jednotkách budou dřevěné plovoucí podlahy, lakované dveře a velká okna v hliníkových rámech, která příjemně prosvětlí interiéry. Úsporné podlahové vytápění pomocí tepelného čerpadla zajistí nízké náklady na topení a navíc umožňuje chlazení bytu v letních měsících.
Bezpečnost domu zajistí kamerový systém.
Uvedené nemovitosti jsou již v prodeji, dokončení je naplánováno na duben 2019, k nastěhování budou byty pravděpodobně v červnu 2019.

Lokalita: Developerský projekt Záběhlické VÝHLEDY je realizován v ulici Dolní Chaloupky, v městském obvodu Praha 10, v katastrálním území Praha – Záběhlice. Tato lokalita patří v Praze k těm klidnějším a plné zeleně, a přitom je centrum metropole v dobrém dosahu. Svůj nový domov zde proto mohou najít jednak rodiny s dětmi, ale i starší obyvatelé.
Doprava: autobusová zastávka V Korytech je vzdálená 8 minut chůze, staví zde linky 101 a 188; k zastávce U Lípy lze dojít za pouhé 3 minuty – tady zastavují spoje 154, 138 a 101. K metru trasy A – stanice Skalka dojedete autobusovou linkou 154 a na metro trasy C – stanice Chodov se můžete dopravit autobusovým spojem 138; oba spoje jedou ze zastávky U Lípy.
Školy: ZŠ Břečťanová – 11 minut pěšky, ZŠ Práčská – rovněž 11 minut chůze, anebo ZŠ Na Chodovci, do níž to trvá 18 minut pěšky, ale dá se použít i MHD, s níž je cesta rychlejší.
Mateřská škola Josefínka a Vendelínek je vzdálená od nového bytového domu šest minut jízdy autem, anebo 20 minut MHD. Do MŠ Přetlucká dojedete za 7 minut autem.
A ptáte se kde nakoupit, což je vlastně nejdůležitější? Do Obchodního centra Květ můžete dojet autem za tři minuty, anebo pěknou procházkou jste tam za 18 minut a v OC Cíl jste autem také za tři minuty, pěšky to bude trvat něco kolem 25 minut.

Pro děti je v blízkosti několik dětských hřišť, zajímat je bude jistě dopravní hřiště Platanová, které najdete na Zahradním Městě a dojedete k němu za 5 minut autem. Ve stejném místě se nachází i sportovní hřiště, které uvítají dospělí.
A co dalšího vám může lokalita Záběhlic poskytnout? Prohlídku Záběhlického zámku nebo kostelíka Narození Panny Marie. Nedaleko se nalézá historická osada Práče, k výletům na kole, anebo k procházkám vás může zlákat Hamerský rybník (2 minuty na kole nebo 16 minut pěšky) a rekreační stezka Greenway Botič. U Hamerského rybníka můžete navštívit sportovní centrum Hamr, kde se nacházejí tenisové kurty, hřiště pro squash a beach volejbal, dále sály pro aerobik a indoor cycling. Provádí se zde i sportovní a klasické masáže.
Za odpočinkem v zeleni – třeba jen tak posedět na lavičkách, anebo za zábavou se svými dětmi můžete vyrazit do Parku Malinová – Chrpová a ten je vzdálen od bytového domu Záběhlické VÝHLEDY asi tak čtvrthodiny chůze.

Lokalita

Dolní Chaloupky, Záběhlice, Praha 10

Co si o projektu “Záběhlické VÝHLEDY” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty