Záběhlické VÝHLEDY

Aktualizováno: 9 dubna, 2016
Záběhlické VÝHLEDY
Adresa Dolní Chaloupky, Záběhlice, Praha 10
K nastěhování od 05/2019
Developer ED Development & Engineering, s.r.o.


O projektu:

V historické části Prahy 10, v ulici Dolní chaloupky, se začal realizovat developerský projekt Záběhlické VÝHLEDY. Jeho autorem a zároveň stavitelem i prodejcem je společnost ED Development & Engineering. Jedná se o výstavbu moderního cihlového bytového domu s rovnou střechou, o čtyřech nadzemních podlažích. V prvním podlaží budou umístěna garážová stání, která si mohou zájemci k bytu přikoupit. Bytových jednotek – dvoupokojových a třípokojových - bude celkem osm a situovány budou ve druhém, třetím a čtvrtém NP. Všechny byty mají terasy s podlahami z přírodního kamene a sklepy. Ve všech bytových jednotkách budou dřevěné plovoucí podlahy, lakované dveře a velká okna v hliníkových rámech, která příjemně prosvětlí interiéry. Úsporné podlahové vytápění pomocí tepelného čerpadla zajistí nízké náklady na topení a navíc umožňuje chlazení bytu v letních měsících. Bezpečnost domu zajistí kamerový systém. Uvedené nemovitosti jsou již v prodeji, dokončení je naplánováno na duben 2019, k nastěhování budou byty pravděpodobně v červnu 2019.

Lokalita:

Developerský projekt Záběhlické VÝHLEDY je realizován v ulici Dolní Chaloupky, v městském obvodu Praha 10, v katastrálním území Praha – Záběhlice. Tato lokalita patří v Praze k těm klidnějším a plné zeleně, a přitom je centrum metropole v dobrém dosahu. Svůj nový domov zde proto mohou najít jednak rodiny s dětmi, ale i starší obyvatelé. Doprava: autobusová zastávka V Korytech je vzdálená 8 minut chůze, staví zde linky 101 a 188; k zastávce U Lípy lze dojít za pouhé 3 minuty – tady zastavují spoje 154, 138 a 101. K metru trasy A – stanice Skalka dojedete autobusovou linkou 154 a na metro trasy C – stanice Chodov se můžete dopravit autobusovým spojem 138; oba spoje jedou ze zastávky U Lípy. Školy: ZŠ Břečťanová – 11 minut pěšky, ZŠ Práčská – rovněž 11 minut chůze, anebo ZŠ Na Chodovci, do níž to trvá 18 minut pěšky, ale dá se použít i MHD, s níž je cesta rychlejší. Mateřská škola Josefínka a Vendelínek je vzdálená od nového bytového domu šest minut jízdy autem, anebo 20 minut MHD. Do MŠ Přetlucká dojedete za 7 minut autem. A ptáte se kde nakoupit, což je vlastně nejdůležitější? Do Obchodního centra Květ můžete dojet autem za tři minuty, anebo pěknou procházkou jste tam za 18 minut a v OC Cíl jste autem také za tři minuty, pěšky to bude trvat něco kolem 25 minut.

Pro děti je v blízkosti několik dětských hřišť, zajímat je bude jistě dopravní hřiště Platanová, které najdete na Zahradním Městě a dojedete k němu za 5 minut autem. Ve stejném místě se nachází i sportovní hřiště, které uvítají dospělí. A co dalšího vám může lokalita Záběhlic poskytnout? Prohlídku Záběhlického zámku nebo kostelíka Narození Panny Marie. Nedaleko se nalézá historická osada Práče, k výletům na kole, anebo k procházkám vás může zlákat Hamerský rybník (2 minuty na kole nebo 16 minut pěšky) a rekreační stezka Greenway Botič. U Hamerského rybníka můžete navštívit sportovní centrum Hamr, kde se nacházejí tenisové kurty, hřiště pro squash a beach volejbal, dále sály pro aerobik a indoor cycling. Provádí se zde i sportovní a klasické masáže. Za odpočinkem v zeleni – třeba jen tak posedět na lavičkách, anebo za zábavou se svými dětmi můžete vyrazit do Parku Malinová – Chrpová a ten je vzdálen od bytového domu Záběhlické VÝHLEDY asi tak čtvrthodiny chůze.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (61 hlasů, průměr: 4,70 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky