30.09.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt Zahrada Gallas

V prodeji
Tovární, Liberec, Liberecký kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Coop Development
 • Městská část / kraj:
  Liberecký kraj
 • Lokalita:
  Liberec
 • Byty k nastěhování od:
  1Q/2025
 • Počet bytů celkem:
  94
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk

O projektu

Projekt Zahrada Gallas, vznikající přibližně půl hodiny pěší chůze od centra Liberce, v první etapě své výstavby nabídne celkem 94 bytových jednotek rozmístěných ve dvou sedmipodlažních domech. Dispozičně jde o byty typu 1+kk, 2+kk, 3+kk či 4+kk. V závislosti na vybrané jednotce je její součástí předzahrádka, balkón či terasa, stejně tak jako garážové stání a sklepní kóje. Vzhledem k tomu, že jde o družstevní formu výstavby, jde o ekonomicky dostupnější bydlení vhodné zejména pro jednotlivce, mladé rodiny či seniory.

Celkově bude výstavba navržená anglickým architektonickým studiem Chapman Tailor sestávat ze sedmi budov. Obklopené budou zahradou s dětským a workoutovým hřištěm, místy pro grilování, relaxačními zónami či servis pointem pro kola.

Lokalita

Díky nedaleké poloze od centra Liberce nabídne okolí projektu plnou občanskou vybavenost, stejně tak jako bohaté kulturní a sportovní vyžití. Pohodlná dopravní dostupnost je zajištěna díky síti MHD s tramvajovou a autobusovou zastávkou situovanou jen pár kroků od domu. Okolní města jsou pak snadno dosažitelná díky přilehlému nádraží. Na své si v lokalitě přijdou zejména milovníci hor – v blízkosti se nachází Ski areál Ještěd i Bedřichov či Jizerské hory. Ve městě dále naleznete řadu sportovišť, plavecký bazén i aquapark. Pokud jde o přírodu, okolí přímo vyzívá k výletům. Za návštěvu stojí zejména vysílač Ještěd, hrad Grabštejn, zřícenina Valečov, rozhledna na hřebeni Jizerských hor a řada dalších míst.

Lokalita

Tovární, Liberec, Liberecký kraj

Co si o projektu “Zahrada Gallas” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty