Zahrada Grébovky

Aktualizováno: 25 června, 2015
Zahrada Grébovky
Adresa Košická, Vršovice, Praha 10
K nastěhování od 2016 (vyprodáno)
Počet jednotek 9
Velikost jednotek 2+kk - 6+kk
Plocha (od - do) 44 - 191 m2
Developer Design Development CZ s.r.o.


O projektu:

V centru Prahy 10, na ulici Košická, spadající pod katastrální území Vršovice, vzniká nový developerský projekt nazvaný Zahrada Grébovky. Jedná se o klidnou část ulice v těsném sousedství Havlíčkových sadů, přesněji u parku Grébovka. Šestipodlažní novostavba nabídne celkem 9 nových bytů o dispozicích 2+kk – 6+kk, z nichž budou mít některé i vlastní terasy. Bytové jednotky, stejně jako novostavba budou provedeny v tom nejkvalitnějším a nejmodernějším charakteru. Jedná se o vysoce energeticky úsporný developerský projekt, který je navržený tak, aby provozní náklady byly co nejnižší – především se jedná o náklady na vytápění, ohřev TUV, spotřebu elektrické energie a vody. Nové byty díky tomu nabízí nejvyšší možný komfort bydlení. Prodejcem a developerem novostavby je developerská společnost Design Development CZ s.r.o. Dokončení výstavby bytového domu bude ještě upřesněno.

Byty:

Byty v projektu Zahrada Grébovky budou krásně prosluněné, což zajistí velká okna a designové a zařizovací předměty. Dispozičně jsou řešeny jako 2+kk – 6+kk o velikostech od 43,84 m2 až po 191,44 m2. K některým bytům náleží i prostorné terasy o velikostech 2,26 m2 – 82,37 m2. Obytná budova bude také disponovat parkováním v podzemních garážích, jejichž vrata budou na elektropohon s dálkovým ovládáním. Ty je možné dokoupit, stejně jako sklepní kóje. Cena parkovacího stání v garáži činí 450 000 Kč, což je standardní velikost. Zájemci o největší parkovací stání zaplatí 650 000 Kč. Byty jsou provedeny za pomoci nejmodernějších technologií a materiálů. Koupelny jsou vybaveny nejen vysoce kvalitní dlažbou a obklady, ale i vodovodními bateriemi. Celkový komfortní vzhled doplňují kvalitní skříňky a umyvadla, sprchový kout bez vaničky anebo litý mramor. Vytápění bytů zabezpečí deskové radiátory s termostatickými hlavicemi, koupelny doplní designové žebříky s možností elektrického temperování. Pro větší pohodlí a bezpečnost obyvatel nových bytů je zaveden dálkový odečet tepla a studené vody. Tak nemusí nikdo cizí vstupovat dovnitř bytů. Třívrstvé dřevěné podlahy dodávají punc luxusu, stejně jako dveře z masivního dřeva, které jsou bezpečnostní. Zárubně jsou provedeny v barevné úpravě RAL, s bezpečnostním kováním. Celá budova je zateplená s moderními dřevěnými eurookny, s trojitým zasklením. Směrem na jih jsou velkoplošně zasklená okna a to od podlahy až ke stropu. Je to kombinace otevíracích a sklopných křídel s pevným zasklením. V přípravě jsou i venkovní žaluzie s elektrickým pohonem. Zvláštností nových bytů je výška stropů. Ve většině bytů se jedná o 2700 mm. V budově se také počítá s proskleným výtahem a prosklenými podestami schodiště.

Lokalita:

Ulice Košická v katastru Vršovic na Praze 10, kde se nachází novostavba Zahrady Grébovka, je místem s plnou občanskou vybaveností a dopravní dostupností. Je zde také spousta míst pro relaxaci a sportovní vyžití. Hlavním lákadlem a místu k odpočinku je sousedící park Grébovka, jehož prostory nabízí doslova neomezené vyžití a to dovádění dětí, přes venčení domácích mazlíčků, až po všemožnou jinou zábavu, jako třeba posezení při sklence dobrého vína. V místě se nachází mateřské a základní školy, k nalezení jsou zde i domovy pro seniory. Spousta obchodů a obchůdků zabezpečuje běžné životní potřeby. Pro posezení jsou určeny kavárny, restaurace či vinotéky. Dopravní spojení je na vynikající úrovni. Zastupuje ho MHD a to tramvajovými a vlakovými stanicemi – blízké nádraží Vršovice. Za kulturou je možné si zajít na nedaleký Vršovický zámeček či některý z místních kostelů.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (73 hlasů, průměr: 4,88 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky