23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

01.03.2023

Rezidence Nad Hamrem: v prodeji jsou byty v pražských Záběhlicích

Více aktualit

Developerský projekt Zahrada Grébovky

Vyprodáno
Košická, Vršovice, Praha 10

Detaily

 • ID:
  10611
 • Stav:
 • Developer:
  Design Development CZ s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Vršovice
 • Byty k nastěhování od:
  2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  44 - 191 m2
 • Počet bytů celkem:
  9
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 6+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: V centru Prahy 10, na ulici Košická, spadající pod katastrální území Vršovice, vzniká nový developerský projekt nazvaný Zahrada Grébovky. Jedná se o klidnou část ulice v těsném sousedství Havlíčkových sadů, přesněji u parku Grébovka. Šestipodlažní novostavba nabídne celkem 9 nových bytů o dispozicích 2+kk – 6+kk, z nichž budou mít některé i vlastní terasy. Bytové jednotky, stejně jako novostavba budou provedeny v tom nejkvalitnějším a nejmodernějším charakteru. Jedná se o vysoce energeticky úsporný developerský projekt, který je navržený tak, aby provozní náklady byly co nejnižší – především se jedná o náklady na vytápění, ohřev TUV, spotřebu elektrické energie a vody. Nové byty díky tomu nabízí nejvyšší možný komfort bydlení. Prodejcem a developerem novostavby je developerská společnost Design Development CZ s.r.o. Dokončení výstavby bytového domu bude ještě upřesněno.

Byty: Byty v projektu Zahrada Grébovky budou krásně prosluněné, což zajistí velká okna a designové a zařizovací předměty. Dispozičně jsou řešeny jako 2+kk – 6+kk o velikostech od 43,84 m2 až po 191,44 m2. K některým bytům náleží i prostorné terasy o velikostech 2,26 m2 – 82,37 m2. Obytná budova bude také disponovat parkováním v podzemních garážích, jejichž vrata budou na elektropohon s dálkovým ovládáním. Ty je možné dokoupit, stejně jako sklepní kóje. Cena parkovacího stání v garáži činí 450 000 Kč, což je standardní velikost. Zájemci o největší parkovací stání zaplatí 650 000 Kč. Byty jsou provedeny za pomoci nejmodernějších technologií a materiálů. Koupelny jsou vybaveny nejen vysoce kvalitní dlažbou a obklady, ale i vodovodními bateriemi. Celkový komfortní vzhled doplňují kvalitní skříňky a umyvadla, sprchový kout bez vaničky anebo litý mramor. Vytápění bytů zabezpečí deskové radiátory s termostatickými hlavicemi, koupelny doplní designové žebříky s možností elektrického temperování. Pro větší pohodlí a bezpečnost obyvatel nových bytů je zaveden dálkový odečet tepla a studené vody. Tak nemusí nikdo cizí vstupovat dovnitř bytů. Třívrstvé dřevěné podlahy dodávají punc luxusu, stejně jako dveře z masivního dřeva, které jsou bezpečnostní. Zárubně jsou provedeny v barevné úpravě RAL, s bezpečnostním kováním. Celá budova je zateplená s moderními dřevěnými eurookny, s trojitým zasklením. Směrem na jih jsou velkoplošně zasklená okna a to od podlahy až ke stropu. Je to kombinace otevíracích a sklopných křídel s pevným zasklením. V přípravě jsou i venkovní žaluzie s elektrickým pohonem. Zvláštností nových bytů je výška stropů. Ve většině bytů se jedná o 2700 mm. V budově se také počítá s proskleným výtahem a prosklenými podestami schodiště.

Lokalita: Ulice Košická v katastru Vršovic na Praze 10, kde se nachází novostavba Zahrady Grébovka, je místem s plnou občanskou vybaveností a dopravní dostupností. Je zde také spousta míst pro relaxaci a sportovní vyžití. Hlavním lákadlem a místu k odpočinku je sousedící park Grébovka, jehož prostory nabízí doslova neomezené vyžití a to dovádění dětí, přes venčení domácích mazlíčků, až po všemožnou jinou zábavu, jako třeba posezení při sklence dobrého vína. V místě se nachází mateřské a základní školy, k nalezení jsou zde i domovy pro seniory. Spousta obchodů a obchůdků zabezpečuje běžné životní potřeby. Pro posezení jsou určeny kavárny, restaurace či vinotéky. Dopravní spojení je na vynikající úrovni. Zastupuje ho MHD a to tramvajovými a vlakovými stanicemi – blízké nádraží Vršovice. Za kulturou je možné si zajít na nedaleký Vršovický zámeček či některý z místních kostelů.

Lokalita

Košická, Vršovice, Praha 10

Co si o projektu “Zahrada Grébovky” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty