28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

Více aktualit

Developerský projekt Zahrady Bohdalec

Vyprodáno
U Plynárny, Michle, Praha 4

Detaily

O projektu

O projektu: V bytovém areálu Zahrady Bohdalec v pražské Michli započala realizace poslední etapy bytových domů, které jsou součástí projektu s celkem 135 byty v 5 budovách. V projektu jsou byty s dispozičním řešením od 1+kk do 4+kk.
Většina bytů má prostorné terasy či balkony.
Kolaudace bytových domů je naplánována na listopad 2020, k nastěhování by měly být připraveny v lednu 2021. Nové byty poskytují standardní provedení KOMFORT a také prodlouženou záruku na kvalitu. Konstrukce domů je železobetonová s cihelným zdivem včetně cihelných příček. Nechybí zde fasádní zateplovací systém. Okna a balkonové dveře jsou plastová. V případě koupelen a WC se na podlahy pokládají dlaždice, na stěny obklady, máte na výběr z 20 možností provedení a za příplatek můžete vybírat ještě z dalších 190 nadstandardních typů.

Podlahy se v obytných místnostech pokládají plovoucí laminátové. Na výběr máte z 10 dekorů. Vstupní dveře do jednotlivých bytů jsou bezpečnostní a protipožární s laminátem na povrchu a s obložkovou zárubní z vnější strany.. Interiérové dveře jsou plné, pouze ze vstupní chodby do obývacího pokoje prosklené, na výběr je z celkem 7 dekorů. Dům má centrální vytápění, každý byt má svoje měření tepla. Ceny bytů jsou All inclusive, které zahrnují i DPH a také veškeré příslušenství k bytu, tedy např. parkovací stání a sklep. Budova má energetickou náročnost třídy B. Stavitelem projektu je společnost Central Group.

Lokalita: Projekt Zahrady Bohdalec vzniká v blízkosti ulice U plynárny (u Kauflandu), Praha 4 - Michle (Bohdalec).
Lokalita je to klidná, areál a k němu příslušná ulice jsou určeny pouze pro rezidenty, takže je tu zaručen i dostatek soukromí.
V blízkosti domů je několik školských zařízení a přímo v místě vznikne i dětské hřiště. Nakupovat můžete poblíž – Kaufland, BauMax jsou vzdáleny jen několik desítek metrů.
Dopravní obslužnost je vynikající, zastávka tramvají (linky 11 a 14) a autobusů (150, 188) je vzdálena 2 minuty chůze od domů. Najdete tu zastávku autobusových linek 135, 136 a 213, které vás dovezou na stanici metra trasy C.
Výhodou této lokality je pestrá nabídka možností pro aktivní relaxaci. Není to daleko ani na zalesněný vrch Bohdalec, ani na Tyršův vrch; zavítat můžete i do sportovního areálu u Hamerského rybníka.

Lokalita

U Plynárny, Michle, Praha 4

Co si o projektu “Zahrady Bohdalec” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty