23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

01.03.2023

Rezidence Nad Hamrem: v prodeji jsou byty v pražských Záběhlicích

Více aktualit

Developerský projekt Vysoký Újezd u Prahy

V prodeji
Vysoký Újezd, Beroun, Středočeský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Vysoký Újezd u Prahy je starobylá obec, kterou projekt developerské skupiny Crestyl rozvíjí a modernizuje. Vzniká tak obec s historickým středem, na který navazuje moderní styl bydlení s novodobými technologiemi a kvalitní infrastrukturou. To vše na pokraji chráněné oblasti Český kras a 15 minut od Prahy. Vysoký Újezd u Prahy je ideální pro všechny, kteří hledají klidný styl života na dosah Prahy a veškerých služeb.

V centru obce je projektován soubor rodinných domů, bytů a komerční prostory pro vznik obchodů, restaurací a dalších služeb. Na stávající zástavbu pak navazují pozemky pro výstavbu vlastních domů. Pozemky jsou rozdělené do jednolivých lokalit, tak aby si každá část obce udržela svoji atmosféru a soukromí.

Domy a pozemky jsou umístěny na jižním svahu obce, který zaručuje slunné dny a příjemné chvíle na zahradě. Ulice jsou projektovány jako široké bezpečné komunikace s chodníky, stromy a trávníky.

Lokalita: Unikátností Vysokého Újezdu u Prahy je umístění nedaleko dálnice D5, po které jste za 10 minut v Praze i Berouně. Procházky do přírody nebo výlety na kole můžete podnikat rovnou z domu, nemusíte nikam jezdit aute. Přesto se do práce dostanete velmi snadno, stejně jako na nákupy nebo pro vyřízení dalších nezbytných povinností. V obci je radnice, pošta, školka a škola, a díky plánované výstavbě a rostoucímu počtu obyvatel se bude konat stále více trhů a dalších kulturně zábavných akcí. Milovníci golfu zde navíc mají jedno z nejmodernějších hřišť, na kterém se každý rok pořádají mezinárodní turnaje. V obci to zkrátka žije

Projekt je realizován s maximálním důrazem na ekologii. Došlo zde k výsadbě 1600 stromů a pečlivému a promyšlenému vytváření zelených ploch. V obci byla rovněž vybudována čistička vody a kanalizace. Parcely kolem nových domů mají vždy dostatečnou velikost pro pěstování zeleně. Dostupnost zdravotní péče je dobrá, nejbližší praktický lékař se nachází v Loděnicích cca 8 minut cesty autem nebo 20 minut cesty autobusem. Přímo v obci se nacházejí hned dvě autobusové zastávky Vysoký Újezd a Vysoký Újezd sokolovna s přímým spojením do Prahy nebo Berouna.

Lokalita

Vysoký Újezd, Beroun, Středočeský kraj

Co si o projektu “Vysoký Újezd u Prahy” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty