26.05.2022

Projekt Nová Ves: v prodeji jsou rodinné domy v okrese Praha-východ

25.05.2022

Nuselský pivovar: v prodeji jsou byty na Praze 4

24.05.2022

Domy Dobřejovice: v prodeji jsou rodinné domy v okrese Praha-východ

23.05.2022

Ceny nemovitostí v Česku a ve světě: 2021 vs. 2022 → článek

22.05.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

Více aktualit

Developerský projekt Zátiší Lysolaje

V prodeji
Dolina, Lysolaje, Praha 6

Detaily

O projektu

O projektu: V atraktivní lokalitě na Praze 6 vyroste komplex vilových domků. Nese název Zátiší Lysolaje a je zasazen do romantické krajiny na severozápadním okraji Prahy. V minulosti bylo toto místo zahradnickou kolonií. Největším lákadlem je především těsná blízkost Šáreckého údolí. Oblast je přitom téměř samostatným celkem, kde naleznete obchod, kavárnu, restauraci, mateřskou školu i společenský dům. Projekt kombinuje několik typů domů a dvojdomů Vilky kubických tvarů s rovnou střechou mají vlastní zahradu zavlažovanou systémem akumulace dešťové vody, polosoukromou předzahrádku tvořenou posunutým plotem a antracitové obklady v kombinaci s bílou omítkou. Hlavní obytné prostory jsou okny směřovány na jihovýchod či jihozápad. Domy mají dvě nadzemní podlaží, ale nejsou podsklepené. V prvním nadzemním podlaží se nachází vstup na terasu, garáž pro automobil, vstupní hala se schodištěm a obývací pokoj s kuchyňským koutem. V každém patře mají domy samostatnou koupelnu. Projekt započal v roce 2014 a jako investor a prodejce je pod ním podepsaná společnost Landia Management.

Lokalita: Prostor kolem vilových domů je řešen jako obytná ulice (Dolina) s předností pěšího provozu. Domy jsou situovány tak, aby z nich byl dobrý výhled na Hradčany. Čtvrť má samostatné náměstí, kde sídlí obchody a služby. V okolí se nachází mateřská škola, základní a základní umělecká škola. Jen o něco dál, na Suchdole, má fakulty Česká zemědělská univerzita v Praze. Naleznete zde také sportovní komplex Suchdol s bazénem, posilovnou, tenisovými kurty, hřištěm na beachvolejbal, saunou, soláriem a masážemi. Celými LysolajemiLysolajemiLysolajemi protéká potok se spoustou zelených zákoutí. Nachází se zde poutní místo Kaple Panny Marie Sedmibolestné, přírodní turistická atrakce Housle, dřevěný betlém v parku nebo velice oblíbené Podbabské skály se zříceninou Baba. Jen pár metrů od domu staví autobus na zastávce Lysolaje. Ten vás zaveze třeba do Kauflandu na Podbabě nebo na stanici metra Dejvická. Přívozem to není daleko ani do Zoologické zahrady města Prahy a dále k Trojskému zámku. Lysolaje nabízí spojení přírody a městského života s dobrou dostupností do centra hlavního města.

Lokalita

Dolina, Lysolaje, Praha 6

Co si o projektu “Zátiší Lysolaje” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty