02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Zátiší Rokytka

Vyprodáno
Kolbenova, Vysočany, Praha 9

Detaily

 • ID:
  12781
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Vysočany
 • Byty k nastěhování od:
  prosinec 2018 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  31 - 151 m2
 • Počet bytů celkem:
  220
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 5+kk
 • Cena bytů (od - do):
  2.450.000 Kč - 8.900.000 Kč

O projektu

O projektu: Jižní svah rozkládající se nad říčkou Rokytkou v Praze 9-Vysočanech je útočištěm pro úplně nový developerský projekt Zátiší Rokytka. Novostavby jsou umístěny na konci slepé a zatím bezejmenné ulice, která je kolmá na Kolbenovu ulici. Buduje se zde celkem 7 nových domů, které zahrnují 220 nových bytů. Jedná se o moderní účelné bydlení nedaleko stanice metra Kolbenova, které nabízí dostatek klidu a soukromí, v příštích letech dojde k revitalizaci okolí a bude se rozšiřovat občanská vybavenost. Prodej bytů v novostavbách byl zahájen v listopadu 2016, výstavba započne na jaře 2017, dokončení se plánuje na prosinec 2018. Energetická náročnost stavby je B, jde proto o velmi úsporný projekt. Developerem a prodejcem projektu je společnost CODECO, a.s.

Byty: Dispoziční řešení nových bytů vybudovaných v rámci rezidenčního bydlení Zátiší Rokytka je od 1+kk až po 5+kk, rozměrově se pohybují od 31 do 151 m2. Nechybí zde mezonetové byty 4+kk do rozměrů 136 m2, nebo byty 5+kk s rozměry až 135 m2. Každý z bytů v nových domech má buď terasu, nebo balkon, případně zahrádku. V podzemí budov je pro každý z bytů vytvořeno parkovací stání. Počítá se i s návštěvami, které mohou využít parkovací stání venku. Samozřejmostí je i sklepní kóje pro každý byt. Ohledně cen jednotlivých bytů je třeba kontaktovat prodejce.
Standardy bytů kladou důraz především na funkční využití a maximální hospodárnost, například zařizovací předměty pocházejí od firem Laufen a Tece, smaltované vany Kaldewei, sprchové zástěny Hüppe, pákové vodovodní baterie Hansgrohe, dřevěné podlahy Kährs, laminátové podlahy 1 Floor.

Lokalita: Developerský projekt Zátiší Rokytka na Praze 9, ul. Kolbenova, nabízí bydlení lidem, kteří chtějí mít dostatek klidu a přitom dobré dopravní spojení do centra. V docházkové vzdálenosti pouhých tří minut se nalézá stanice metra Kolbenova na lince B, do centra města na Václavské náměstí se s ní dostanete za 20 minut. Tři minuty chůze je vzdálená i stanice tramvají Kolbenova, projíždí tudy linky číslo 2, 6, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 24. Autem jste za minutu na ulici Kolbenova, odkud můžete zamířit do centra, nebo naopak na okraj Prahy. Na různé kulturní, společenské i sportovní akce je možné vyrazit do nedaleké O2 arény na Českomoravské ulici, autem je to přibližně 7 minut. Divadlo Gong, kde se konají nejenom divadelní představení, ale i koncerty, je 8 minut tramvají číslo 16 nebo 11 minut metrem na trase B. Nákupy je možné obstarat v Nákupním centru Fénix u stanice metra Vysočanská, což je 3 minuty autem, 4 minuty metrem nebo 8 minut tramvají číslo 16. Najdete zde všechno od potravin až po oděvy a elektroniku. Přímo v NC Fénix je fitness centrum, kde je možné si zasportovat, další sportoviště je Plavecký a sportovní areál Hloubětín se slanou vodou, metrem se k němu dá dojet za 8 minut. Pěšky dojdete za 5 minut k areálu Freestyle Kolbenka, který nabízí sportovní zázemí pro lyžování, snowboarding a jiné freestylové sporty. Jenom pár kroků od domu vzniká nový park, který bude tvořit relaxační zónu pro obytný soubor. Celkem 4 minuty jízdy autem se nachází mateřská škola U Vysočanského pivovaru, jenom 3 minuty jízdy je Základní škola Špitálská ve stejnojmenné ulici. Sedm minut jízdy tramvají číslo 16 se nalézá Poliklinika Vysočany, kde působí řada ordinací praktických lékařů i specialistů.

Více info: www.zatisirokytka.cz

Lokalita

Kolbenova, Vysočany, Praha 9

Co si o projektu “Zátiší Rokytka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty